اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

باند سرقت خودرو در قرچک متلاشی شد

باند سرقت خودرو در قرچک متلاشی شد

باند 6 نفره سارقان خودرو و عابران پیاده با هوشیاری پلیس این شهرستان شناسایی و منهدم شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت:در پی انجام طرح امنیت در سطح شهرستان، 6 نفر سارق که 3 نفر از آن ها محتویات داخل خودروهای شهروندان را به سرقت می بردندو 3 نفر دیگر که اقدام به ربودن گوشی همراه و کیف همشهریان می کردند دستگیر شدند.

سرهنگ مرادی شیوه سرقت سارقین از محتویات خودرو ها را اینگونه بیان کرد: یک نفر از سارقین که اعتراف به 13 فقره سرقت دارد و نفر دیگری که 3 فقره سرقت خودرو داشته است با موتور سیکلت سرقتی در سطح شهرستان تردد می کردند و خودروهایی که از ایمنی کمتری برخوردار بوده را هدف قرار می دادند و محتویات داخل آن را که شامل ضبط و باند و لوازم یدکی و همچنین لوازم شخصی صاحبان خودرو بوده است را به سرقت می برند.
مرادی افزود: سارقان محتویات ربوده شده از خودروها  و همچنین وسایل و گوشی همراه سرقتی را با نازل ترین قیمت به مال خران می فروختند که آن ها نیز دستگیر شدند.
وی با بیان این که حفظ امنیت و آسایش مردم وظیفه شرعی و قانونی پلیس است گفت:نیروهای پلیس به طور شبانه روزی در سطح شهرستان گشت زنی می کنند و کسانی که بخواهند نظم شهری و امنیت و آسایش همشهریان را به زیر پا بگذارند یقین بدانند که پلیس در مقابلشان می ایستد و برخورد قاطعانه با آن ها خواهد کرد.صدا وسیما 

کپی