اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

انکار اسیدپاشی به مرد همسایه

انکار اسیدپاشی به مرد همسایه

زن جوان که با ریختن اسید روی مرد همسایه باعث سوختگی او شده در بازجویی‌ها مدعی شد می‌خواسته اسید را از پنجره به خیابان بریزد اما روی همسایه‌اش ریخته است.

به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت یک بامداد 27 مهر صدای فریاد‌های مرد جوانی در یکی از خیابان‌های فرجام در شرق تهران همسایه‌ها را به خیابان کشاند.

آنها مرد جوانی را دیدند که از شدت سوختگی با اسید فریاد می‌زد. مرد جوان بلافاصله به بیمارستان سوانح و سوختگی منتقل و در بررسی‌ها مشخص شد از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی اسیدی شده است.
گزارش این اسیدپاشی به بازپرس مصطفی واحدی اعلام شد و بازپرس جنایی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. مرد جوان که میلاد نام داشت در تحقیقات گفت: به همراه دوستانم سوار بر خودروی پژو 206‌ام در مقابل خانه خودم ایستاده بودم. چند دقیقه‌ای که گذشت برای برداشتن وسیله‌ای از ماشین پیاده شدم که ناگهان مایع سوزنده‌ای به روی من و خودروام پاشیده شد.
او ادامه داد: همسایه طبقه سوم ما زنی است که با من اختلاف و کینه دارد او عامل این اسیدپاشی است. او که فهمیده بود من داخل خودرو هستم به کمینم نشسته بود تا زمانی که از خودرو پیاده شوم نقشه اسیدی‌اش را اجرا کند.

دستگیری زن جوان

در ادامه تحقیقات به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت زن همسایه، بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: من خانه دار هستم. شب حادثه دیر وقت بود که صدای آهنگی در فضا پیچید صدا خیلی بلند و آزار دهنده بود البته من قصد انتقام‌گیری و اذیت نداشتم. کمی مایع لوله بازکن داخل ظرف بود من آب داخل آن ریختم تا ته مانده مایع را دور بریزم. هیچ وقت تصور نمی‌کردم که مخلوط آب و مایع لوله بازکن باعث سوختگی شدید شود.
او ادامه داد: بدون آنکه بدانم مرد همسایه زیر پنجره است مایع داخل ظرف را به بیرون ریختم. از شانس من اسید روی مرد همسایه ریخته و باعث سوختنش شده بود.
به دستور بازپرس جنایی، زن جوان به اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این اسیدپاشی ادامه دارد.

کپی