اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف ۵۱ کیلو افیون در پایتخت

کشف ۵۱ کیلو افیون در پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از ۵۱ کیلو تریاک در عملیات ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایت و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان سابقه دار جنوب تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود: برابر اقدامات اطلاعاتی و پلیسی برروی سوژه‌ی مورد نظر مشخص شد متهم به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد افیونی را از مرز‌های شرقی کشور تهیه و پس از انتقال آن به تهران مترصد توزیع و فروش آن در محدوده جنوب پایتخت هست.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضائی عملیات خود را برای دستگیری متهم آغاز کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران طی چندین ساعت رصد فعالیت متهم در نهایت شامگاه روز گذشته متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از این محل بیش از ۵۱ کیلو تریاک کشف کردند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع شد.
 

کپی