اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

توقیف 165 کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد

توقیف 165 کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش ماموران ۱۶۵ کیلاوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این استان کشف شد.

 سرهنگ ایرج بختیاری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر 165 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی پژو 405 در جاده «یاسوج-سمیرم» کشف شد.

وی عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله‌ای موادمخدر در محورهای مواصلاتی استان در کمترین زرمان ممکن ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور یاسوج به سمیرم ایست و بازرسی دایر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به سمیرم به یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

بختیاری بیان کرد: راننده خودرو با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها در نهایت خودرو متوقف و ماموران در بازرسی از این خودرو 165 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه راننده خودرو دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد، تصریح کرد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.تسنیم

 

کپی