اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

مسعود شجاعی کاپیتان نساجی شد

مسعود شجاعی کاپیتان نساجی شد

در مراسم رونمایی از پیراهن باشگاه نساجی مجری برنامه که مجتبی ابراهیمی مدیر رسانه باشگاه بود از مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان نساجی در فصل جدید مسابقات نام برد.

در سال های اخیر حامد شیری کاپیتان نساجی بود که در قلب خط دفاعی این تیم به میدان می رود. حامد شیری در نساجی چهره شد و بعد از نساجی سال های سال با پیراهن تیم سایپا در بازی های لیگ برتر به میدان رفت. او دو سه فصل گذشته بود که به نساجی برگشت و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بست  اما با حضور مسعود شجاعی در  اردوی تیم مازنی کاپیتان این تیم تغییر کرد و حالا قرار است نساجی با کاپیتانی مسعود شجاعی وارد بازی های این فصل لیگ برتر شود.

مسعود شجاعی که به تازگی قرارداد دو ساله با نساجی امضاء کرده و البته  تعیین دستمزدش در این باشگاه را به مالک آن واگذار کرده هیچ اصراری برای دریافت بازوبند کاپیتانی نساجی نداشت اما حامد شیری بعد از حضوراین بازیکن در اردوی تیم مازنی بازوبند کاپتانی تیم را در اختیار وی قرار داد. هم چنین تلاش هایی صورت گرفت که با کسب اجازه از خانواده نادر دست نشان مسعود شجاعی با پیراهن شماره 7 وارد میدان شود اما بازیکن فصل گذشته تراکتور با این موضوع مخالفت کرد و قرار است در فصل جدید با پیراهن شماره 17 یا 25 در بازی ها به میدان برود. او در بازی های دوستانه پیراهن شماره 77 و 17 را برتن کرد.

تیم نساجی در اولین بازی خود در فصل جاری بازی ها میزبان فجر سپاسی خواهد بود که این دیدار روز سه شنبه ساعت 16 در استادیوم شهدای ساری برگزار می شود./ ورزش سه

کپی