اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

عیادت نمایندگان شهردار تهران از رضا رویگری

عیادت نمایندگان شهردار تهران از رضا رویگری

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و محمد جواد تاجیک مشاور و دستیار شهردار تهران به نمایندگی از علیرضا زاکانی از رضا رویگری هنرمند مردمی عیادت کردند.

نمایندگان شهردار تهران شب گذشته با حضور در منزل رضا رویگری از این هنرمند مردمی عیادت کردند.

در این دیدار وضعیت سلامت و روند درمان این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون از سوی نمایندگان شهردار تهران مورد پیگیری قرار گرفت و مقرر شد با دستور شهردار تهران کمکهای لازم برای بهبود روند درمان آقای رویگری از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری انجام شود.

رضا رویگری نیز در این دیدار ضمن قدردانی از شهردار تهران و نمایندگان اعزامی او به بیان نکاتی درباره نقش آفرینی های خاطره انگیزش در سینما و تلویزیون پرداخت.

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز در این ملاقات نقش های ماندگار و هنرآفرینی های آقای رویگری به ویژه در سریال های «مختارنامه» و «مسافر ری» و سرود خاطره انگیز «ایران ایران» و … را مایه مباهات کارنامه هنری این هنرمند مردمی و نقطه عطف مشترک خاطرات مردم ایران درباره آقای رویگری دانست.

رضا رویگری، زادهٔ ۶ دی ۱۳۲۵ در تهران ، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. او همچنین در حرفهٔ نقاشی نیز فعال بوده و در سال‌های اخیر در نمایشگاه‌هایی آثارش را به نمایش گذاشته‌است. وی خوانندهٔ سرود «ایران ایران» (اللّٰه اللّٰه) در روزهای آغازین انقلاب اسلامی است.

بر اساس گزارش سایت شهر، رضا رویگری از بازیگران پرکار به حساب می آید و در کارنامه هنری او دهها تئاتر ، فیلم سینمایی ، سریال تلویزیونی و … به چشم می خورد.

بیشتر بخوانید

دو مدیر هنری به عیادت رضا رویگری رفتند

کپی