اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
توسط نشر ۲۷

قصه‌های تصویری فرماندهان دفاع مقدس برای کودکان چاپ شد

قصه‌های تصویری فرماندهان دفاع مقدس برای کودکان چاپ شد

چهارکتاب تصویری برای معرفی فرماندهان لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) برای کودکان منتشر و راهی بازار نشر شدند.

چهارکتاب تصویری و داستانی برای معرفی فرماندهان لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) به کودکان، به‌تازگی توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر و راهی بازار نشر شدند. کتاب‌های مورد اشاره برای گروه سنی ب و ج نوشته شده‌اند.

کتاب شعر «همسفر قاصدک‌ها» سروده الهام نجمی با تصویرگری مهدیه سپهر، برای معرفی شهید جاویدالاثر حاج‌احمد متوسلیان است که در ۵ بخش کوتاه، اشعاری درباره دوران مبارزه با طاغوت، آزادسازی شهر پاوه و مریوان، عملیات فتح‌المبین و عملیات الی بیت‌المقدس، حمله اسرائیل به سوریه و لبنان و رفتن حاج‌احمد به آنجا، رفتن به لبنان و اسارت حاج احمد و انتظار ما را شامل می‌شود.

این‌کتاب با ۲۰ صفحه مصور رنگی، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان منتشر شده است.

کتاب بعدی، «پرواز در گلستان» نوشته طاهره ظهوری با تصویرگری محدثه علیشاه است که برای معرفی شهید محمود شهبازی نوشته شده است. داستان این‌کتاب توسط پرنده‌ای به‌نام دُم‌پری روایت می‌شود که از کودکی تا شهادت محمود شهبازی را دیده و قصه‌اش را برای بچه‌ها تعریف می‌کند.

این‌کتاب با ۲۴ صفحه مصور رنگی، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان به چاپ رسیده است.

«آن‌مرد قهرمان» نوشته فاطمه بگزاده با تصویرگری سمیه سادات شفیعی هم دیگر عنوان تازه‌چاپ برای کودکان است که زندگی‌نامه شهید سیدمحمدرضا دستواره را شامل می‌شود. این‌کتاب هم قصه کودکی تا بزرگسالی این‌فرمانده لشگر ۲۷ را با زبان کودکانه و ساده شامل می‌شود.

این‌کتاب با ۲۴ صفحه مصور رنگی، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان منتشر شده است.

چهارمین‌کتاب هم، «جشن ستاره‌ها» نوشته ناهید حسن‌پور با تصویرگری محدثه علیشاه است که حاج‌قاسم سلیمانی را به بچه‌ها معرفی می‌کند. قصه این‌کتاب درباره پسرکی است که در حرم امام رضا (ع) گم می‌شود و یکی از خادمان حرم او را کمک می‌کند...

این‌کتاب هم با ۳۶ صفحه مصور رنگی، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان به چاپ رسیده است.

مهر/

کپی