اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

معاون وزیر ورزش: حوزه ورزش زنان هدفمندتر می‌شود

معاون وزیر ورزش: حوزه ورزش زنان هدفمندتر می‌شود

سرپرست معاونت زنان وزارت ورزش و جوانان حال ورزش زنان را خوب توصیف کرد و گفت: حوزه ورزش زنان در دولت سیزدهم هدفمندتر خواهد شد.

 «مریم کاظمی‌پور» که امروز (شنبه) با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست معاونت ورزش زنان این وزارت خانه منصوب شد؛ این اظهارات را در حاشیه مراسم روز ملی پارالمپیک بیان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که بتواند در این حوزه اقدامات اثربخشی برای بهبود وضعیت ورزش زنان در ایران دنبال کند.

معاون سرپرست وزارت ورزش از حال ورزش بانوان می‌گوید: در گذشته تلاش‌ زیادی در این حوزه انجام شده است و ما در آینده نیز هدفمند در این مسیر حرکت خواهیم کرد و اقداماتی که تا امروز در حوزه استعدادیابی و در بخش قهرمانی در حوزه زنان شد تداوم می‌یابد.

کاظمی‌پور افزود: البته برنامه‌های زیادی برای حوزه بانوان داریم که هفته آینده آنها را اعلام خواهیم کرد. یکی از اهداف ما افزایش انگیزه در میان ورزشکاران است. امیدواریم همان طور که در تیروکمان حرکات زیادی را شروع کردیم و مسیر تازه‌ای را بوجود آوردیم در حوزه بانوان وزارت ورزش هم شروع دوباره‌ای داشته باشیم.

آیین هفته پارالمپیک امروز با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، سرپرستان معاونت‌های این وزارتخانه، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و برخی رییسان فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد./ ایرنا

کپی