اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

خادم‌پور: آجورلو در حق من پدری کرد/ از کمالوند نکات زیادی در استقلال یاد گرفتم

خادم‌پور: آجورلو در حق من پدری کرد/ از کمالوند نکات زیادی در استقلال یاد گرفتم

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با فراز کمالوند در استقلال هم کار کرده بودم و نکات فنی زیادی از او یاد گرفتم.

سینا خادم‌پور در مورد تمدید قرارداد با استقلال و پیوستن به نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: من به دنبال رضایتنامه بودم. دو سه پیشنهاد داشتم و طی صحبت‌هایی که با کادر فنی استقلال کردم، متوجه شدم شرایط بازی کردنم باز هم 50-50 است.

وی افزود: با اینکه آماده و سرحال بودم شرایط طوری بود که احساس کردم نمی‌توانم بازیکن بازیکن ثابت باشم برای همین تصمیم گرفتم به تیمی بروم که با تمرکز بیشتر و فکری آرامتر بازی کنم. پیشنهادات دیگری هم داشتم اما چون با فراز کمالوند کار کرده بودم، او من را خواست و در حق من پدری کرد. کمالوند کار مثبتی برای من انجام داد و از او ممنون هستم.

جدایی از استقلال خواسته دلم نبود

بازیکن استقلال در مورد تمدید قراردادش با این باشگاه عنوان کرد: باشگاه با جدایی من موافق نبود. سردار آجورلو در حق من پدری و با جداییم موافقت کرد. چون قراردادم رو به اتمام بود، قرارداد دو ساله‌ای جلوی من گذاشت و آن را امضا کردیم، از او تشکر می‌کنم. جدایی از استقلال خواسته دلم نبود اما واقعا از نیمکت نشینی خسته شده بودم. چیزی کم نداشتم اما به من فرصت زیادی داده نمی‌شد.

وی تصریح کرد: با گل گهر قهرمانی لیگ یک دارم. در 20-19 سالگی در نفت تهران و در لیگ برتر، دو سال فیکس بازی ‌کردم. سابقه بازی در جام جهانی جوانان و تیم ملی امید دارم ولی چون هافبک‌دفاعی-مدافع بودم در این پست‌ها همیشه استقلال ترافیک دارد. برای هم پستی‌هایم ارزش واحترام قائلم. آن‌ها فوتبالیست‌های بزرگی هستند اما رقابت طوری بود که هرچقدر تمرین می کردم به من بازی نمی‌رسید. البته باید به مربی حق داد ولی من هم دوست دارم بیشتر بازی کنم و توانایی‌هایم را بیشتر نشان بدهم تا به خواسته‌ها و اهداف بالاترم در فوتبال برسم.

هافبک نفت مسجدسلیمان در خصوص کار کردن با فراز کمالوند گفت: با کمالوند چندماه در استقلال کار کرده بودم. به من اعتقاد داشت و نکات فنی زیادی از او یاد گرفتم. حالا به صورت قرضی شاگردش هستم. او از شرایط فنی و اخلاقی من مطلع بود. خوشحالم که به من اعتماد کرد و من هم به امیدخدا پاسخ محبت و زحمات او را با تمرکز و تلاش چندبرابر می‌دهم.

وی افزود: کمالوند از لحاظ فنی جزو مربیان برجسته و درجه یک فوتبال ایران است که سوابق خوبی دارد. به توانایی‌های او ایمان دارم. در حال حاضر تیم خیلی خوبی داریم و به امید خدا قطعا رتبه ما تک رقمی خواهد شد. امیدوارم من هم بتوانم به خودم و تیم کمک کنم. مردم مسجدسلیمان انسان‌های شریف، خونگرم و مهربانی هستند. نفت مسجد سلیمان تیم مظلومی است که کادرفنی خیلی خوبی دارد. ان شاالله امسال همه در کنار هم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم تا دل مردم شاد شود./ فارس

کپی