اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازداشت توزیع کننده مخدر در بخش معصومیه اراک

بازداشت توزیع کننده مخدر در بخش معصومیه اراک

فرمانده انتظامی شهرستان اراک از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر و کشف ۳ کیلو و ۶۵ گرم تریاک خبر داد.

 فرمانده انتظامی شهرستان اراک از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر و کشف 3 کیلو و 65 گرم تریاک از خودروی این فرد در عملیات مأموران انتظامی بخش معصومیه این شهرستان خبر داد.

سرهنگ " امیر مختاری" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان اراک، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، موفق به شناسایی فرد مذکور شده و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی او را تحت تعقیب و مراقبت نامحسوس قرار دادند.

وی اظهار داشت: با اتمام مراحل تحقیقات فنی پلیس، سرانجام این توزیع کننده مواد مخدر که با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری در امر تهیه و توزیع مواد فعالیت داشت، در عملیات مأموران انتظامی بخش معصومیه شهرستان اراک دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک در پایان با اشاره به کشف 3 کیلو و 65 گرم تریاک در بازرسی مأموران از خودروی فرد مورد نظر افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.صدا وسیما 

کپی