اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
مدیر کل زندان‌های استان تهران تاکید کرد؛

خدمت در زندان جزء مشاغل سخت شود

خدمت در زندان جزء مشاغل سخت شود

مدیر کل زندان های استان تهران با اشاره به ضرورت دیدار با کارکنان و رسیدگی به مشکلات آنان گفت: نیل به اهداف والای سازمانی مستلزم هدف گذاری، برنامه ریزی، تعیین وظایف، مقررات و دستورالعمل ها است و در این راستا مدیر مسئولیت ایجاد انگیزه در کارکنان را بر عهده دارد.

علی رستمی طی دیدار با تعدادی از کارکنان زندان های استان گفت: خدمت در زندان، جزء مشاغل سخت بوده، باید همزمان برای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان تلاش کرد، سنگ صبور زندانیانی باشد که ممکن است حتی خانواده اش نیز پذیرای وی نیستند.

مدیر کل زندان های استان تهران با تأکید بر نقش راهبردی مدیران در زندان ها تصریح کرد: با شفاف کردن نقش ها و اهداف،  درک صحیحی از مسئولیت ها، اهداف کاری، مهلت ها و انتظارات عملکردی برای کارکنان ایجاد می شود که لازم است با دانش روز تبیین گردد. 

وی با اشاره به اولویت های دوازده گانه سازمان زندان ها اظهار داشت: نیل به اهداف والای اصلاحی و تربیتی سازمان مستلزم هدف گذاری، برنامه ریزی، تعیین وظایف، مقررات و دستورالعمل ها است و در این راستا مدیران مسئولیت ایجاد انگیزه در کارکنان را بر عهده دارند.

بنا به این خبر، کارکنان زندان های استان تهران روزهای پنجشنبه هر هفته می توانند با مدیر کل دیدار و گفتگو کنند، علاوه بر این در طول ایام هفته نیز با هماهنگی تلفنی قبلی در دفتر کار وی حضور می یابند./ ایسنا

چرخه تکرار جرم در بین زنان محدودتر است

 
 
 
 
 

 

 

کپی