اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

پایان خط برای سارقان مسلح در گلبهار

پایان خط برای سارقان مسلح در گلبهار

باندی از سارقان مسلح با هوشیاری پلیس در گلبهار، شناسایی و از اقدامات مجرمانه آنان پرده برداشته شد.

دادستان گلبهار گفت: با اعلام خبری مبنی بر حضور مشکوک سه نفر داخل خودروپایان خط برای سارقان مسلح در گلبهار و اقدام به سرقت مسلحانه، بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت و با حضور نیرو‌های انتظامی و بسیج طرح مهار اجرا شد، ولی متهمان اقدام به تیراندازی کردند.
خلیل الله برزنونی افزود: در نهایت لاستیک‌های خودرو متهمان مورد هدف قرار گرفت که آنان با استفاده از تاریکی شب اقدام به فرار به سمت بیابان‌های حاشیه شهر کردند.
وی ادامه داد: پس از بازرسی از داخل خودرو متهمان، یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه ۲ خشاب با تعداد ۵۹ فشنگ جنگی و چندین پلاک خودرو کشف شد.
به گفته او، در ادامه با اجرای طرح مهار توسط نیرو‌های انتظامی و بسیج، محل درگیری تحت کنترل درآمد و با روشنی هوا ۲ قبضه کلت کمری و ۲ فقره صدا خفه کن نیز کشف و یک نفر از متهمان نیز در صحنه که ماهرانه مخفی شده بود، دستگیر و باقی متهمان و محل اختفای آن‌ها شناسایی و مامورین مجرب جهت دستگیری آن‌ها به مشهد اعزام شدند.
برزنونی افزود: بررسی نشان می‌دهد متهمان سابقه سرقت مسلحانه را در شهر مشهد و ایجاد رعب و وحشت به صورت مسلحانه برای شهروندان دارند که گلبهار پایان خط برای اقدامات مجرمانه آن‌ها بود./صداو سیما

کپی