اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

چیزی که ساختمان شما نیاز دارد، یک درب اتوماتیک است!

چیزی که ساختمان شما نیاز دارد، یک درب اتوماتیک است!

درب اتوماتیک یکی از محصولاتی است که امروزه تمامی ساختمان ها باید به آن مجهز باشند.

درب اتوماتیک یکی از محصولاتی است که امروزه تمامی ساختمان ها باید به آن مجهز باشند. همچنین، استفاده از  کرکره برقی ایده مناسبی برای محصور کردن مغازه ها و یا درب پارکینگ ها است. اما شما تنها وقتی می توانید از کارآیی این محصول اطمینان داشته باشید، که آن را از برندهای معتبر سفارش دهید. کرکره برقی دیاکودر از جمله برندهای معتبر بازار است که شما می توانید با اطمینان خاطر آن را خریداری کنید و امنیت را به محیط اطراف خود ببرید. در ادامه به این موضوع می پردازیم چرا تمامی ساختمان ها به درب اتوماتیک و یا کرکره های برقی نیاز دارند.

 

درب اتوماتیک به حفظ سلامتی کمک می کند!

شاید وقتی این تیتر را می خوانید، این موضوع برای شما تعجب انگیز باشد که چگونه درب اتوماتیک می تواند به حفظ سلامتی کمک کند! بهتر است بدانید وقتی می خواهید از این درب برای عبور و مرور استفاده نمایید، نیازی به لمس درب نیست و همین امر تماس را به حداقل می رساند. پس از همه گیری بیماری کرونا تمامی افراد به این نتیجه رسیدند که لمس سطوح می تواند یکی از عوامل اصلی انتقال بیماری باشد. به همین دلیل استفاده از این درب ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و امروزه درب اتوماتیک به عنوان یکی از المان های مهم در حفظ زیبایی ساختمان به شمار می رود.

درب اتوماتیک پرستیژ محیط را بالا می برد!

یکی دیگر از مواردی که سبب شده است استفاده از این درب مورد توجه قرار گیرد، بالا بردن پرستیژ محیط است. با توجه به این موضوع که این درب ها اغلب شیشه ای هستند می توانند به بزرگ تر به نظر آمدن محیط کمک کنند. همچنین، شیشه می تواند نور را منعکس کند و این امر بر حس افرادی که در داخل و یا خارج ساختمان حضور دارند اثر می گذارد. با توجه به این موضوع که این درب پس از عبور و مرور بسته می ماند خطر انتقال آلاینده ها به درون ساختمان کاهش پیدا می کند.

---

 

فواید دیگر استفاده از درب اتوماتیک

اکنون متوجه شده اید که درب اتوماتیک فواید زیادی را برای ساختمان دارد. از فواید دیگر این درب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·      این درب از انتقال سرما و گرما به خارج ساختمان جلوگیری می کند.

·      این درب می تواند سرعت انتقال را بالا ببرد و اجازه ندهد که افراد در پشت درب منتظر بماند.

·      این درب می تواند فضا را بزرگتر نشان دهد.

تمامی این امور سبب شده اند که مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم استفاده از درب اتوماتیک را در محیط ساختمان خود مورد توجه قرار دهند.

با کرکره برقی امنیت و زیبایی را به محیط اطراف خود ببرید!

تا بدینجا در مورد درب اتوماتیک صحبت کردیم. اما محصول دیگری نیز وجود دارد که می تواند به زیبایی و افزایش ضریب امنیت محیط کمک کند و این محصول کرکره برقی است. شما می توانید از این کرکره برای پوشش درب پارکینگ و یا مغازه های خود استفاده نمایید. کرکره الکتریکی رنگ آمیزی خاص و منحصر به فردی دارد و می تواند محیط را تحت تاثیر قرار دهد.

 همچنین، این کرکره سر و صدای بسیار کمی را ایجاد می کند و این موضوع از آلودگی صوتی که یکی از مشکلات کرکره های قدیمی است جلوگیری می کند. جنس این کرکره از آلومینیوم است که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد و هرگز فشار و یا ضربه نمی تواند به آن آسیب وارد کند. کرکره برقی دیاکودر یکی از محصولاتی است که امروزه مورد توجه خریداران قرار گرفته است. بنابراین، اگر به دنبال برند مناسبی برای خرید این محصول هستید می توانید برند دیاکودر را مد نظر داشته باشید.

 

 

نکات مهم برای خرید درب اتوماتیک و کرکره برقی

اگر می خواهید برای خرید این محصولات اقدام نمایید، بهتر است به ویژگی های زیر توجه داشته باشید:

·      در زمان خرید به ویژگی های محصول دقت فراوانی داشته باشید. به طور مثال اگر قرار است درب اتوماتیک را سفارش دهید مطمئن باشد که جنس شیشه آن نشکن است. همچنین، مشخصات فنی درب و یا کرکره را با دقت بررسی کنید.

·      اگر تجربه و دانش کافی را برای خرید این محصولات را ندارید، بهتر است با کسانی که در این زمینه اطلاعات دارند مشورت نمایید.

·      توصیه می شود برای خرید این محصولات تنها به برندهای معتبر بازار اعتماد داشته باشید. در غیر اینصورت ممکن است محصولاتی را خریداری کنید که کیفیت و طول عمر پایینی دارند و همین امر مشکلات زیادی را برای شما به وجود خواهد آورد.

این نکات به شما کمک می کنند تا محصولات مورد نیازتان را با دید باز خریداری نمایید و این چیزی است که تمامی مشتریان هوشمند به دنبال آن هستند.

 

 

---

جمع بندی

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کافی را در مورد درب اتوماتیک و کرکره برقی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این محصولات از انتقال آلودگی جلوگیری می کنند، زیرا تماس را به حداقل می رسانند. همچنین، این محصولات با ویژگی های خاصی که دارند می توانند محیط را لوکس کنند. اگر می خواهید برای خرید درب اتوماتیک یا کرکره برقی اقدام کنید، باید به مراکز معتبر مراجعه کنید و یکی از این مراکز سایت دیاکودر است. این سایت سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد و تا به حال توانسته است رضایت مشتریانش را در بالاترین حد جلب نماید.

کپی