اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

آغاز رقابت‌های بین‌المللی تکواندو ایران با پیام وزیر ورزش و جوانان

آغاز رقابت‌های بین‌المللی تکواندو ایران با پیام وزیر ورزش و جوانان

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به مناسبت میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه رویداد بین المللی تکواندو پیامی را صادر کرد.

 حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به مناسبت میزبانی جمهوری اسلامی ایران از مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا، جام فجر و جام آزاد آسیا پیامی صادر کرد.

در متن پیام حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان آمده است:

بِسم الله الرحمن الرحیم

میزبانی رویدادهای بین المللی ورزشی در جمهوری اسلامی ایران یک افتخار  محسوب می‌شود تا به واسطه برگزاری یک رویداد، فرصت  حضور ورزشکاران و تیم‌های ملل مختلف در کشورمان به عرصه‌ای برای بروز توانمندی‌های فدراسیون های ورزشی در ابعاد مختلف تبدیل شود.

میزبانی مسابقات تکواندوی جام فجر، جام باشگاه‌های آسیا و جام آزاد آسیا نیز در استمرار میزبانی‌های فدراسیون تکواندو در طی ادوار گذشته زمینه بروز دوباره رویدادهای رقابتی را برای این رشته مهیج ورزشی فراهم می‌کند تا بعد از هماوردی تکواندوکاران زبده دنیا در بازی‌های المپیک توکیو، باز هم  مبارزات را در فضایی همراه با رقابت سخت و جوانمردانه، برای کسب امتیازات لازم آغاز کنند.

این رویدادها که معیار سنجش آن در قالب فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان امتیازات رسیدن به سهمیه بازی های المپیک 2024 پاریس محسوب می‌شود، نشانه‌ای  از اهمیت رقابت‌ها است که امیدوارم در بهترین و مطلوبترین شرایط، تکواندوکاران کشورهای مختلف در ایران اسلامی رقابت‌ها را سپری کنند.

با خوش آمدگویی به تکواندوکاران کشورهای مختلف که در ایران عزیز حضور یافته اند، برای این عزیزان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم روزهای خوب و خاطره انگیزی را در کشورمان پشت سر بگذراند.

به مسئولان فدراسیون تکواندو بابت میزبانی سه رویداد مهم بین المللی خداقوت جانانه می‌گویم و برای ورزشکاران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات آرزوی توفیق در راه کسب امتیازات لازم برای سهمیه های بازی های المپیک دارم.

انتظار دارم تکواندوی ایران که در برهه‌های مختلف در عرصه آسیایی، جهانی و المپیک، افتخار و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده، به پشتوانه برنامه ریزی بتواند همچنان سکوهای معتبر را در نوردیده و عزت و سربلندی این رشته را در دنیا به منصه ظهور برساند.

خداوند یار و نگهدارتان باد.

سیدحمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان/ روابط عمومی فدراسیون تکواندو

کپی