اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

فروش ویژه مهر ۱۴۰۰ دستگاه های تصفیه آب فروشگاه اینترنتی مینروا فیلتر

فروش ویژه مهر ۱۴۰۰ دستگاه های تصفیه آب فروشگاه اینترنتی مینروا فیلتر

همه از مزایای سلامتی دستگاه‌های تصفیه آب خبر دارند و همچنین از طرفی نیز، از میزان آلوده شدن منابع آب آشامیدنی در شهرها با خبر هستند. به همین خاطر میزان تقاضا برای خرید دستگاه‌های تصفیه آب بسیار بیشتر از قبل شده است و بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا بهترین دستگاه را تهیه کنند که قیمت مقرون به صرفه‌ای نیز داشته باشد.

 

باید بگوییم که در حال حاضر در میان دستگاه‌های موجود در بازار ایران، بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزل دستگاه‌های تایوانی هستند. این دستگاه‌ها از بهترین و پر استفاده‌ترین سیستم تصفیه آب یعنی سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کنند و همچنین فیلترهای باکیفیتی دارند که به شما این اطمینان را می‌دهند که سالم‌ترین آب را در خانه خود داشته باشید و مصرف کنید.

حال خبر خوب این است که مینروا فیلتر، برند دستگاه‌های آب تصفیه کن تایوانی اصل بر روی تمام محصولات خود در مهر ماه تخفیف ویژه گذاشته است و شما می‌توانید همین امروز برای خرید باکیفیت‌ترین دستگاه‌های بازار اقدام کنید.

---

تخفیف ویژه مهر فروشگاه مینروا فیلتر

 

مینروا فیلتر برای اینکه تمام افراد با هر میزان بودجه بتوانند بهترین دستگاه تصفیه آب را در خانه خود داشته باشند و از مزایای آن بهره ببرند، این فروش ویژه را در مهر ماه ۱۴۰۰ ترتیب داده است. در این فروش ویژه تمام دستگاه‌های مینروا فیلتر کاهش قیمت دارند و به همین خاطر و با توجه به نیاز و میزان آلودگی منطقه‌ای خود می‌توانید دستگاه مناسب را با تخفیف خریداری کنید. در این فروش ویژه مینروا فیلتر، برخی دستگاه‌ها تا یک میلیون تومان تخفیف دارند و شما می‌توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و برای خانه خود بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

گران‌ترین دستگاه تصفیه آب مینروا بعد از تخفیف به قیمت 4 میلیون 490 هزار تومان رسیده است که خب این دستگاه 8 برای تصفیه آب چاه مناسب است، چرا که یو وی دار است. بهترین و کامل‌ترین گزینه برای خانه‌های شهری، دستگاه 8 مرحله‌ای خانگی مینروا است که این دستگاه کامل در این فروش ویژه به قیمت 3 میلیون 900 تومان رسیده است و این میزان تخفیف روی این دستگاه، خرید آن را برای تمام اقشار مناسب کرده است و می‌تواند پیشنهاد هیجان انگیزی برای شمایی باشد که دوست دارید تا در خانه خود آب سالم مصرف کنید.

دستگاه‌های مینروا فیلتر دارای بهترین سیستم تصفیه آب یعنی اسمز معکوس هستند و بهترین قطعات و فیلترها را دارند. فیلترهای این دستگاه‌ها تایوانی و آمریکایی هستند و شما می‌توانید فیلترها را نیز در زمان تعویض از مینروا فیلتر بخرید. فراموش نکنید که با خرید از مینروا فیلتر، هزینه ارسال دستگاه را پرداخت نخواهید کرد و نصب دستگاه نیز برای شما رایگان خواهد بود. برای خرید اینترنتی دستگاه های تصفیه آب خانگی از فروشگاه مینروا فیلتر به وب‌سایت این فروشگاه مراجعه کنید.

مینروا فیلتر

مینروا فیلتر یکی از قدیمی‌ها و بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت کشور تایوان در بازار ایران است که بیش از ده سال در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است. دستگاه‌های مینروا فیلتر اصل تایوان هستند و همچنین قطعات داخل آن نیز یا برای کشور تایوان و یا برای ژاپن و آمریکا هستند و همین موضوع کیفیت بالای محصولات این برند را تضمین می‌کند.

دستگاه‌های مینروا فیلتر همگی دارای استانداردهای جهانی هستند و به طور خاص همگی دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشند.

 

کپی