اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

فلیک: می‌توانیم بابت صعود به جام جهانی خوشحال باشیم/ زمان کافی برای پیشرفت تیم داریم

فلیک: می‌توانیم بابت صعود به جام جهانی خوشحال باشیم/ زمان کافی برای پیشرفت تیم داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از قطعی شدن صعود شاگردانش به جام جهانی ۲۰۲۲ گفت حالا زمان کافی برای کار بر روی پیشرفت تیمش دارد.

هانسی فلیک که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (دوشنبه) در هشتمین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منظقه اروپا موفق شد میزبانش مقدونیه شمالی را با نتیجه 4 بر صفر در هم بکوبد و ضمن گرفتن انتقام شکست بازی رفت، به عنوان اولین تیم صعودش به جام جهانی قطر را قطعی کرد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «RTL» آلمان گفت: ما حالا پنج پیروزی از پنج بازی اخیرمان (از زمان روی کار آمدن خودش) کسب کرده‌ایم. باید از تیمم بابت نگرشی که در پیش گرفته‌اند، تعریف و تمجید کنم.

وی افزود: نیمه اول بازی کمی پیچیده بود، اما می‌توانیم بابت پیروزی در این دیدار و صعود به مرحله پایانی جام جهانی 2022 قطر خوشحال باشیم. حالا زمان کافی برای پیشرفت و بهبود وضعیت تیم تا ماه نوامبر 2022 (زمان شروع بیست‌ودومین دوره جام جهانی) را داریم و برای انجام وظیفه خودم آماده‌ام.

سرمربی تیم ملی آلمان همچنین در تمجید از مهاجمش که در این بازی در دقایق 70 و 73 دو گل برای مانشافت به ثمر رساند، اظهار داشت: دومین گل ورنر بهترین گل این بازی‌مان بود، این در حالی است که گل اولی که به ثمر رساند نیز گره گل‌نزنی‌اش را باز کرد./ تسنیم

کپی