اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

کشف 81 تن روغن خوراکی قاچاق در دشتیاری

کشف 81 تن روغن خوراکی قاچاق در دشتیاری

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 81 تن روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از 3 دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان "دشتیاری" خبر داد.

فرمانده انتظامی استان از کشف 81 روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از 3 دستگاه تریلی کانتینردار سردار احمد طاهری امروز در زاهدان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان "دشتیاری"، هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور مواصلاتی "چابهار-دشتیاری" به 3 دستگاه تریلی کانتینردار مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران پس از متوقف کردن کامیون ها در بازرسی از قسمت بار آنها، 81 تن روغن مایع خوراکی قاچاق و فاقد مجوز قانونی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشار ه به اینکه ارزش اقلام کشف شده بنابر اعلام نظر کارشناسان اداره گمرک 20 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: در این رابطه 4 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار طاهری با بیان اینکه پدیده قاچاق کالا و سرمایه های ملی یکی از عوامل اصلی ضربه به اقتصاد کشور است، مبارزه با این پدیده شوم را، از مهمترین برنامه های پلیس در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس بگذارند.فارس

 

کپی