اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
مشاور وزیر ورزش:

هیات اندیشه‌ورز ورزش کشور به زودی آغاز به کار می‌کند

هیات اندیشه‌ورز ورزش کشور به زودی آغاز به کار می‌کند

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان از تشکیل هیات اندیشه وزیر ورزش کشور در این وزارتخانه خبر داد.

اسماعیل احمدی امروز (دوشنبه) در گفت وگویی با اشاره به تشکیل هیات اندیشه ورز ورزش کشور اظهار داشت: نخستین جلسه هیات اندیشه ورز جوانان با حضور جمعی از نخبگان و خبرگان حوزه جوانان که در عرصه‌های گوناگون اجتماعی، فرهنگی، گروه‌های مردم نهاد و جهادی تشکیل شده با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش وجوانان برگزار شد.

احمدی در این خصوص افزود: همفکری و تبادل نظر به منظور ارتقاء جایگاه جوانان در جامعه با محور رفع و دفع مشکلات اصلی و کلیدی آحاد جوانان کشور از جمله موضوعات مورد بررسی در هیات مذکور است.

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی با تاکید بر تشکیل مستمر و منظم جلسات هیات اندیشه‌ورز بیان کرد: این الگو می‌تواند در کلیه رده‌های وزارتخانه از جمله اداره کل استان‌ها، فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی تعمیم یافته و مدیران این وزارت با اجتماع منسجم جوانان از افکار گوناگون و متنوع، خود را بهرمند کرده و جایگاه تصمیم‌گیری‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها را ارتقاء بخشند.

احمدی همچنین از تشکیل هیات اندیشه‌ورز ورزش کشور سخن گفت و تاکید کرد: این هیات نیز با حضور جمعی از پیشتازان و پیشکسوتان حوزه ورزش طی روزهای آینده تشکیل جلسه داده و یقین داریم آثار، فواید و دستاوردهای ارزشمندی در سبد فعالیت‌های وزارت ورزش و جوانان شاهد خواهیم بود./ ایرنا

کپی