اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

درگیری هواداران بر سر پیراهن مدافع فرانسه

درگیری هواداران بر سر پیراهن مدافع فرانسه

هواداران فرانسه بر سر پیراهنی که از سوی ژول کونده، مدافع تیم ملی این کشور، به یکی از هواداران داده شده بود درگیر شدند.

دو تیم فرانسه و بلژیک دیدار نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا را در ورزشگاه آلیانز شهر تورین برگزار کردند. این بازی در نیمه اول با دو گل به سود بلژیک به پایان رسید اما فرانسه در بازگشتی رویایی موفق شد 2-3 به پیروزی رسیده و به دیدار فینال راه پیدا کند.

 در جریان این بازی یکی از هواداران روی سکوها بنری به همراه پرچمی از باشگاه سویا به دست داشت و از ژول کونده خواسته بود که پیراهنش را پس از سوت پایان بازی به او اهدا کند. این مدافع فرانسوی نیز از این موضوع مطلع شده و پیراهنش را به او اهدا کرد اما درگیری‌ها از همین نقطه آغاز شد.

این هوادار در صفحه توییترش نوشت: «پس از پایان بازی بنری در دست داشتم که روی آن از کونده درخواست کرده بودم پیراهن را به من بدهد. او شخصا نزد من آمد و پیراهنش را به من داد. من زمانی نداشتم که آن را پنهان کنم و ناگهان کسی به سویم حمله کرد تا آن را بدزدد. این صحنه به خوبی در ویدیو قابل مشاهده است. این تازه شروع کار بود.»

در ویدیوهای منتشر شده از این اتفاق به خوبی جدیت حمله صورت گرفته به این هوادار مشخص است. او در ادامه در توییترش نوشت:« آنها با خشونت تمام دست من را گاز گرفتند و به من ضربه زدند. در نهایت تسلیم شدم.»

این در حالی بود که نیروهای امنیتی نیز روی سکوها حضور داشتند اما کمک چندانی به بهبود شرایط نکردند. سایر هواداران  سعی داشتند به این فرد کمک کنند اما تلاش آنها نیز بی‌فایده بود./ ورزش سه

 

کپی