اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

آخرین فرصت های شغلی در شرکت های بزرگ در مهر ۱۴۰۰

آخرین فرصت های شغلی در شرکت های بزرگ در مهر ۱۴۰۰

آیا دوست دارید تا شغل خود را تغییر دهید و یا اینکه وارد بازار کار شوید و خیلی زود کار حرفه‌ای خود را آغاز کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، باید عنوان کنیم که بسیاری از شرکت‌ها آگهی‌های استخدامی خود برای فرصت‌های شغلی در مهر ماه را منتشر کرده‌اند که با مشاهده و بررسی آنها، می‌توانید همین امروز برای شغل دلخواه خود رزومه ارسال کنید!

تمام این آگهی‌های استخدامی در ایران تلنت در دسترس شما هستند و تمام افراد در رشته‌های مختلف، سابقه کاری متفاوت، رده سازمانی مختلف و همچنین مدارک تحصیلی مختلف می‌توانند برای این فرصت‌های شغلی اقدام کنند. برای مشاهده آخرین فرصت های شغلی مهر ۱۴۰۰ در سایت ایران تلنت اینجا را کلیک کنید.

 

چه شرکت‌های در ماه مهر آگهی استخدامی دارند؟

شرکت‌های بزرگ و معتبر ایران برای انتشار آگهی‌های استخدامی خود ایران تلنت را انتخاب می‌کنند. به همین خاطر افرادی که به دنبال آگهی استخدام در شهر تهران هستند، به ایران تلنت مراجعه می‌کنند و برای شرکت‌های بزرگ و معتبر ایران رزومه خود را ارسال می‌کنند. برخی از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که آگهی‌های خود را در مهر ماه منتشر کرده‌اند عبارت‌اند از:

·       هایپر استار

·       محک

·       تپسل

·       بیمیتو

·       اسنپ مارکت

·       آپارات

·       دیجی کالا

·       مدیران خودرو (ام وی ام)

·       گلدیران

·       زیتل

·       گروه هتل های بین المللی زنجیره ای اسپیناس بهرود

شرکت‌های معتبر در ایران تلنت تنها محدود به تهران نمی‌شوند و کارجویان این امکان را دارند تا با فیلتر کردن جستجوی شغلی خود بر اساس موقعیت جغرافیایی، آگهی‌های استخدام در البرز (کرج) را نیز مشاهده و رزومه خود را برای فرصت شغلی مناسب خود ارسال کنند.

 

چه گروه‌های شغلی در این آگهی‌های هستند؟

در مهر ماه نیز این امکان برای تمام افراد در مشاغل مختلف فراهم است تا برای شغل مناسب خود در ایران تلنت، درخواست همکاری ارسال کنند. برخی از پرتکرارترین فرصت‌های شغلی که در آگهی‌های استخدامی ایران تلنت در مهر ماه دیده می‌شود به شرح زیر است:

·       متخصص حقوق و دستمزد

·       طراح موشن گرافیک

·       توسعه‌دهندۀ جاوا (بک اِند)

·       متخصص فروش B2B

·       کارشناس ارشد منابع انسانی

·       مدیر پروژه

·       سرپرست قیمت‌گذاری

·       کارشناس بازاریابی

·       متخصص حسابرسی داخلی

·       دستیار مدیرعامل

·       مسئول پذیرش

فرصت‌های شغلی منتشر شده در مهر ماه ۱۴۰۰ ایران تلنت به اینجا ختم نمی‌شود و صدها فرصت شغلی مختلف دیگر در میان آگهی‌های منتشر شده این ماه وجود دارد. همین امروز آنها را بررسی کنید تا فرصت استخدام در شغل مورد نظر خود و در شرکت مد نظر را از دست ندهید.

 

چه افرادی می‌توانند برای فرصت‌های شغلی مهر ماه رزومه ارسال کنند؟

ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی مهر ماه ایران تلنت هیچ رده سازمانی و موقعیت فردی خاصی ندارند و تمام افراد می‌توانند در میان این فرصت‌ها، به شغل دلخواه خود برسند. از این رو افراد چه کارآموز باشند، چه کارشناس باتجربه و چه مدیر و متخصص، می‌توانند فرصت‌های شغلی مناسب خود را همین امروز در میان آگهی‌های استخدامی مهر ماه ۱۴۰۰ ایران تلنت پیدا کنند.

 

چگونه برای این فرصت‌های شغلی اقدام کنیم؟

برای مشاهده تمام آگهی‌های منتشر شده در ایران تلنت، کافی است به وب‌سایت آن مراجعه کنید. در صفحه فرصت‌های شغلی به آدرس irantalent.com/jobs شما می‌توانید طیف وسیعی از شرکت‌ها را مشاهده کنید که برای فرصت‌های شغلی در حیطه‌های مختلف، آگهی‌های شغلی خود را در ایران تلنت منتشر کرده‌اند. پس از مشاهده و بررسی شرح شغلی آگهی‌ها، می‌توانید رزومه خود را برای موارد مد نظر خود ارسال کنید.

ایران تلنت برای کاریابی آسان شما، امکان ساخت رزومه آنلاین طبق استانداردهای جهانی را فراهم کرده است. فراموش نکنید که قبل از مشاهده آگهی‌ها، می‌توانید رزومه آنلاین خود را در ایران تلنت بسازید تا در زمان مشاهده فرصت‌های شغلی به راحتی بتوانید از آن رزومه برای درخواست همکاری استفاده کنید.

کپی