اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

دو شهرستان استان اصفهان آبی شدند

دو شهرستان استان اصفهان آبی شدند

بر اساس جدیدترین رنگ بندی شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که امروز (شنبه-۱۷مهرماه) منتشر شد، برخوار و بوئین و میاندشت دو شهرستانی هستند که در وضعیت آبی قرار دارند

 بر اساس رنگ بندی جدید شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از نظر شیوع کرونا، هم اکنون ۲ شهرستان استان در وضعیت آبی، ۱۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

بر اساس جدیدترین رنگ بندی شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که امروز (شنبه-۱۷مهرماه) منتشر شد، برخوار و بوئین و میاندشت دو شهرستانی هستند که در وضعیت آبی قرار دارند. وضعیت شهرستان‌های اردستان، تیران و کرون، چادگان، خوانسار، خور و بیابانک، دهاقان، سمیرم، فریدونشهر، گلپایگان، مبارکه و نائین زرد است.

وضعیت شهرستان‌های نطنز، نجف آباد، لنجان، فلاورجان، فریدن، شهرضا، شاهین شهر، خمینی شهر و اصفهان نیز نارنجی است و هیچ شهرستانی در استان در وضعیت قرمز قرار ندارد.

هم اکنون یک هزار و ۸۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۲ شهرستان استان بستری هستند که از این تعداد حال ۳۰۳ بیمار وخیم است و در بخش‌های آی سی یو بیمارستان‌ها بستری هستند.

در شبانه روز گذشته، ۲۷۰ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شدند، درحالی که طی این مدت ۳۰۲ بیمار از بیمارستان مرخص شدند.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۲۳ بیمار کووید۱۹ در استان فوت کردند که نتیجه تست ۱۶ بیمار مثبت بود.

به گزارش ایسنا، در شبانه روز گذشته یک هزار و ۱۸۹ تست کووید از افراد مشکوک و علامت دار در استان گرفته شد که نتیجه ۳۶۸ تست مثبت بود./ایسنا 

کپی