اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

GTI فولکس واگن، گران‌ترین هاچ بک بازار خودرو ایران

GTI فولکس واگن، گران‌ترین هاچ بک بازار خودرو ایران

زمانی که تمام افراد راحتی و آسودگی رانندگی با یک خودرو را در اندازه و بزرگی آن خلاصه می‌کردند و تصور همه از خودرو؛ سدان‌های بزرگ و دست و پاگیر و در عین حال جادار بودند، آلمانی‌ها با عرضه یک خودرو هاچ بک توانستند دنیای خودروسازی را زیر و رو کنند.

فولکس در تاریخ 1930 توسط شرکت فولکس واگن روانه بازار این کشور شد تا رویای خودرو دار شدن تمام آلمانی‌ها را برآورده کند.

در حقیقت، فولکس واگن با این هدف شروع به کار کرد که خودروی مردم باشد و تمام افراد از اقشار مختلف جامعه توانایی خریدن آن را داشته باشند! اما تا چه حد این رویای آلمانی‌ها به واقعیت پیوست؟ آیا در کشورهای دیگر هم فولکس واگن توانست به خیابان‌ها راه پیدا کند و اقشار متوسط و ضعیف جامعه را ماشین دار کند یا نه؟ با خودرو 45 همراه باشید و درباره GTI فولکس واگن و سرنوشت آن در بازار خودروی ایران بیشتر بدانید!

GTI فولکس واگن چه ویژگی‌هایی دارد؟

قیمت بازار خودرو در دست ماشین‌های پرقدرتی است که ویژگی‌های خاص و متفاوتی نسبت به ماشین‌های دیگر دارند! چراغ‌های روشنایی روز یا Daylight و چراغ‌های LED فراوانی که اطراف فولکس واگن GTI را برای دید مناسب راننده در بر گرفته‌اند، اولین ویژگی متمایز این خودرو جمع و جور ولی زیبا و پرطرفدار به شمار می‌روند.

فولکس برای این خودرو چراغ‌های مه شکن را هم در نظر گرفته و آن‌ها را با زیباترین طراحی ممکن روی سپر خودرو قرار داده. همین ظرافت طراحی چراغ‌ها و زیبایی چیدمان آن‌ها در بخش‌های مختلف بیرون خودرو، می‌تواند نشان‌دهنده تفاوت طراحی خودروهای آلمانی و ماشین‌های چینی موجود در بازار باشد.

با توجه به اینکه بارها به هاچ بک بودن این خودروی آلمانی اشاره شده، اغلب خریداران می‌خواهد درباره ابعاد فولکس واگن اطلاعات کسب کنند. ابعاد این خودروی سواری ۱۴۴۲* ۱۷۹۸* ۴۲۶۷ میلی‌متر و وزن آن ۱۳۸۹ کیلوگرم در نظر گرفته شده.

استاندار بودن طراحی داخلی خودرو از جمله حالت صندلی‌ها و حفظ پارچه طرح‌دار روی آن‌ها، نشان‌دهنده اصالت خانوادگی فولکس است. این همبستگی تنها از عهده آلمانی‌های یکه‌تاز در صنعت ماشین‌سازی برمی‌آید. البته برای اینکه استفاده از این پارچه‌ها ممکن است قیمت بازار خودرو را برای فولکس واگن  GTI متشنج کند و خرید آن را تنها منحصر به افرادی کند که می‌توانند هزینه آن را بپردازند، این خودرو با روکش صندلی‌های چرمی با قیمت مقرون به صرفه هم عرضه شده است.

اگر به فکر خرید خودرو صفر و کارکرده ‌ای هستید که یک فرمان باریک شبیه خودروهای قدیمی داشته باشد، این نسل از فولکس واگن مخصوص شما طراحی شده! فرمان باریک حاوی کیسه هوای محافظ راننده و کنسولی که طراحی آن به نحوی انجام شده که در دسترس شما باشد، بخشی از ویژگی‌های متمایز داخل این خودرو است. اگر علاقه‌مند هستید که تمام ویژگی‌های این خودرو را بشناسید، به سایت خودرو 45 مراجعه کنید.

چه کسانی فولکس واگن GTI را سفارش می‌دهند؟

فولکس واگن GTI که این روزها شاخص‌های قیمت بازار خودرو آن را گران‌ترین هاچ بک موجود در ایران می‌داند، برای کسانی مناسب است که به دنبال خرید یک خودروی آلمانی خوش ساخت با امکانات فوق‌العاده ولی در عین حال جمع و جور هستند. سدان سوارهایی که این روزها به سمت خودروهای کوچک جذب شده‌اند، خانم‌های جوان علاقه‌مند به خودروهای خارجی و جوانان اسپرت پسندی که تا دیروز به دنبال خرید 206 و محصولات ایرانی بوده‌اند؛ اما این روزها تصمیم گرفته‌اند که برای اولین باز یک خودروی هاچ بک خارجی را امتحان کنند، همه مشتری این خودروی جذاب وارداتی هستند.

چطور فولکس واگن GTI را ارزان‌تر بخریم؟

اگر بوی خودروی تازه برایتان یک چیز دیگر است و حتی با وجود بررسی قیمت‌ها برای خرید خودرو صفر و کارکرده، باز هم انتخابتان محصولات نو و پا نخورده است؛ باید منتظر باشید تا نسل جدید فولکس واگن از راه برسد و از اولین خریداران آن باشید.

البته خرید خودرو صفر، بهای گزافی طلب می‌کند! قیمتی که هر کسی توان پرداختن آن را ندارد! به همین خاطر خودرو 45 برای فروش خودرو دست دوم کارش را شروع کرده. در خودرو 45 می‌توانید مدل‌های مختلف فولکس واگن را مشاهده کنید و ماشینی را بخرید که توان پرداختن پول آن را دارید!

خودرو 45 نه تنها در زمینه خرید و فروش انواع فولکس واگن مانند فولکس واگن GTI فعالیت دارد، بلکه خرید و فروش خودرو دست دوم مدل‌های مختلف خودروهای داخلی و خارجی هم در این وب سایت امکان‌پذیر است. برای معامله امن خودرو و تحویل گرفتن یک ماشین سالم و سرحال، فقط روی خودرو 45 حساب کنید. ما به شرط کارشناسی و قیمت منصفانه خودرو را به خریداران عرضه می‌کنیم.

کپی