اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

بازداشت 31 سارق و معتاد متجاهر

بازداشت 31 سارق و معتاد متجاهر

فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری و جمع آوری 31 سارق و معتاد متجاهر، در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی که با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم در آن شهرستان به اجرا درآمد خبر داد.

حسن کیخا امروز در زاهدان اظهار کرد: مرحله ای دیگر از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با هدف دستگیری سارقان و پیشگیری از سرقت های خرد در سطح شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران انتظامی شهرستان با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر، پاتوق های فروش و مصرف مواد مخدر  را شناسایی و در چند عملیات ضربتی در بازرسی از آن ها تعداد  20 نفر معتاد متجاهر را جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد معرفی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: در این طرح، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیز طی چند عملیات ضربتی 11 سارق حرفه ای و سابقه دار را که از قبل شناسایی کرده بودند، دستگیر کردند.

کیخا بیان داشت:  در بازرسی از مخفیگاه های سارقان علاوه بر توقیف یک دستگاه خودرو و 2دستگاه موتورسیکلت مسروقه، تعداد 2 قبضه کلت کمری  یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز به همراه تعدادی مهمات جنگی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی و در تحقیقات تکمیلی پلیس تا کنون به 13فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اعتراف کرده اند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، موضوع را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام نمایند.فارس

کپی