اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

گزارش امارات الیوم از اشتباه مرگبار خصیف مقابل طارمی

گزارش امارات الیوم از اشتباه مرگبار خصیف مقابل طارمی

یک روزنامه اماراتی، اشتباه دروازه‌بان تیم ملی این کشور مقابل ستاره کشورمان را مرگبار توصیف کرد.

روزنامه امارات الیوم در گزارشی از مسابقه تیم‌های ملی فوتبال امارات و ایران، در هفته سوم مرحله مقدماتی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر نوشت: تیم ملی امارات در سه مسابقه، هفت امتیاز از دست داده و تنها با دو تساوی، در جایگاه سوم جدول گروه قرار دارد.

در ادامه این گزارش آمده است: ایران با تنها گل مهدی طارمی که حاصل اشتباهات دفاعی امارات بود، سومین پیروزی خودش را در این رقابت‌ها کسب کرد و با 9 امتیاز، در صدر جدول باقی ماند. تغییرات فن‌مارویک در این بازی تأثیرگذار بود و موجب شد امارات خصوصاً در نیمه نخست، نمایش قابل قبولی ارائه کند. مثلث رمضان، ماجد حسن و سالمین در میانه میدان، نیروی هجومی ایران را تا حدودی کنترل کرد و در مقابل، امارات مقابل دروازه بیرانوند صاحب موقعیت‌هایی شد که از آنها استفاده نکرد.

عملکرد تیم امارات در نیمه دوم افت کرد و این تیم روی به بازی دفاعی آورد و در مقابل ایران صاحب توپ و میدان شد. اخراج شجاع خلیل‌زاده خبر خوبی برای بازیکنان امارات بود اما داور به سرعت تصمیم خودش را تغییر داد و اعلام کرد که این صحنه آفساید بوده است.

نتیجه بازی با اشتباه مرگبار علی خصیف تغییر کرد. دروازه‌بان امارات به شکل نادرستی از دروازه خارج شد و طارمی، مأموریت آسانی برای گشودن دروازه در این شرایط داشت. شاگردان فن‌مارویک بعد از این گل، ناامید به نظر می‌رسیدند و برای جبران نتیجه تنها به دنبال حرکات فردی بودند.

ایران در ادامه صاحب یک ضربه پنالتی شد که این بار خصیف، اشتباه خودش را جبران کرد و ضربه آزمون را گرفت. هرچند امارات در نهایت مغلوب ایران شد./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

وزیر ورزش پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل امارات را تبریک گفت

کپی