اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می‌کنیم تا نتیجه بگیریم

اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می‌کنیم تا نتیجه بگیریم

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امارات تیم خوب و با کیفیتی است و با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می‌شویم تا نتیجه بگیریم.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل امارات در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: رابطه من و امارات قدیمی است و من 20 سال قبل که بازیکن بودم، در این کشور حضور داشتم. خیلی خوشحالم که دوباره به اینجا برگشتم.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ایران دو بازی را برده و با 6 امتیاز در صدر جدول است، اما امارات هیچ بردی نداشته و با این شرایط بازی را چطور می‌بینید؟ گفت: من نظر متفاوتی دارم. به 6 امتیازی که گرفته‌ایم کاری ندارم. به امارات که چه نتیجه‌ای درگذشته گرفته است هم کاری نداریم. این تیم، تیم خوب و با کیفیتی است و با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می‌شویم تا نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: بازیکنان، پروازهای مختلفی را از باشگاه‌های خود به صورت مستقیم داشتند و بازیکنان ایرانی هم در لیگ فعالیتی نداشتند، اما این بهانه‌ای نخواهد بود و ما برای بازی فردا آماده هستیم.

اسکوچیچ با بیان اینکه امارات تیم خوبی است، افزود: امارات سازماندهی خوبی دارد. از مربی خوبی بهره می‌برد و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت در کنفرانس خبری، سرمربی امارات اعلام کرده چند بازیکن را در اختیار ندارد و لژیونرهای تیم ایران دیر به این تیم ملحق شدند، با شوخی پاسخ داد: اگر این اطلاعات را دارید خوشحال می‌شوم که اسامی آنها را بگویید. همیشه شرایطی پیش می‌آید که یک تیم با صد درصد آمادگی خود در زمین مسابقه حاضر نشود و یا بازیکنی غایب باشد؛ اما هر تیمی که در زمین حاضر می‌شود، مسلماً در آن شرایط بهترین تیمی بوده که مربی در اختیار داشته است. بازیکنان لژیونر دیر به تیم ملحق شدند، اما افتخار می‌کنم که بازیکنان بسیار خوبی در سطح بالا دارم که در اروپا تاثیر گذار بوده و به تیم ملی فوتبال ایران کمک می‌کنند./ تسنیم

کپی