اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

سمپاشی ساختمان اداری چه زمانی مناسب است؟

سمپاشی ساختمان اداری چه زمانی مناسب است؟

سمپاشی ساختمان اداری برای دفع حشرات و برخی از موجودات همانند موش نیازمند یکسری نکات برجسته ای است که حتما باید کارشناسان در وهله اول از مکان مورد نظر بازدید نمایند تا توصیه های لازمه را به سمعتان برسانند.

اما سوالی که بسیار شنیده می شود و مردم نیز در هنگام دفع حشرات از متخصصان سمپاشی دارند، این است که آیا سمپاشی اداره و ساختمان های تجاری مطابق با زمان و فصل های خاصی صورت می پذیرد؟ با ما همراه باشید که پاسخ سؤال شما در این نوشتار تعبیه شده است.

 

آیا سمپاشی ساختمان اداری زمان خاصی دارد؟

قبل از اینکه در رابطه با زمان سمپاشی ساختمان اداری به گفت و گو بپردازیم، لازم است لحاظ کنیم که متأسفانه اکثر افراد زمانی را برای سمپاشی انتخاب می کنند که دچار معضل گسترش حشرات شده اند. این امر خود می تواند از کیفیت کار کاهش دهد. موسسه های معتبر و مجموعه های حرفه ای و با سابقه همانند سمپاشی پگاه می توانند در هر فصلی که می خواهید، این کار را برایتان به انجام برسانند، اما پیشنهاد ما برای گسترش پیدا نکردن حشراتی مانند سوسک، پشه، ساس و ... فصل بهار و اردیبهشت ماه می باشد.

معمولا همه ما به خوبی می دانیم که محل کار و مجتمع های اداری یکی از حساس ترین مکان هایی هستند که همواره با توجه به عمومی بودن مکان باید عاری از هرگونه حشرات باشند. هرگونه حشره و آلودگی می تواند سلامت کارمندان را با خطر مواجه نماید. اگر شما در اردیبهشت ماه هر سال که با رویش گیاهان حشرات نیز به زاد و ولد می پردازند، اقدام به سمپاشی ساختمان اداری خود کنید، دیگر تمامی کارکنان و ساختمان از هر گونه خطر آلودگی و گزیدگی حشرات در امان می مانند. در چنین مکان های عمومی فرقی نمی کند که حشرات موذی به چشمتان خورده است و یا نخورده. حتماً سالی یکبار این عمل را انجام دهید.

تاثیر سمپاشی ساختمان اداری در زمان تعیین شده خود

معمولاً وجود حشرات ( عنکبوت، مورچه ها، سوسک ها، مگس، موش، ساس، موریانه ها ) در محیط های اداری شرایط نامطلوبی را برای فعالیت کارمندان و اعضای آن ساختمان فراهم می آورند. به طوری که با بیمار شدن افراد ممکن است که خدمات بخش های مختلف تا مدت ها قطع شود. اما با سمپاشی به موقع و در زمان درست، صد در صد می توان جلوی این معضل را گرفت. سمپاشی ساختمان اداری توسط افراد غیر متخصص به هیچ وجه ممکن نباید صورت پذیرد.

منبع:

sprayer-pegah.com

 

---

 

از تأثیرات بالقوه این عمل می توان به عدم ایجاد اختلال در کسب و کار، تاثیر مثبت بر روحیه کارکنان، کاهش هزینه های تعمیر، کاهش آلودگی و بیماری های عفونی و در نهایت نیز دارا بودن از یک محیط پاکیزه، گرم و با طراوت اشاره نمود. در نظر داشته باشید، سمپاشی نمودن به صورت دوره ای و از اوایل فروردین ماه تاثیر به سزایی در مدیریت شرکت و دیگر اعضاء خواهد داشت. البته سمپاشی های ناکارآمد و نادرست به وسیله افراد غیر حرفه ای به جای مزایا می تواند آسیب به همراه داشته باشد. سمپاشی ساختمان اداری خود را به کارشناسان متخصص و حرفه ای بسپارید.

نکته های مهم در رابطه با سمپاشی ساختمان اداری

کارشناسان ما نکاتی را جهت سمپاشی مجتمع ها لیست کرده اند که با هم به این نکات کلیدی خواهیم پرداخت:

·      بسیاری از مجتمعات اداری و تجاری جهت سمپاشی نیازمند افراد متخصص هستند. زیرا در این گونه مکان های عمومی یکسری از استانداردهای مشخص باید رعایت گردد.

·      اگر حضور حشرات و حیوانات موذی را در ساختمان حس کردید، بلافاصله به شرکت معتبر سمپاشی زنگ بزنید تا از زاد و ولد آن ها جلوگیری شود.

·      از سال های بعد نیز همیشه در فواصل اردیبهشت ما سمپاشی ساختمان اداری خود را فراموش نکنید تا در فصول گرم سال با مشکل وجود حشرات روبرو نگردید.

---

 

·      بهترین زمان سمپاشی نیز قبل از زاد ولد حشرات است تا نتوانند در تمام مکان های ساختمان اداری گسترش پیدا کنند.

·      برخی از سم ها برای افراد خطر آفرین هستند. حتما قبل از سمپاشی کارمندان را از محل دور کنید و از استاندارد بودن سم نیز مطمئن شوید. سم پاشی پگاه از سم های استاندارد و مطابق با تاییدیه بهداشت در چنین مکان هایی استفاده می کند.

آشنایی با بهترین شرکت سمپاشی ساختمان اداری

آن دسته از مکان هایی که تعداد زیادی از افراد به کار مشغول می باشند، وجود هر گونه حشرات می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. اگر شما با یک شرکت معتبر سمپاشی در تماس باشید، در وهله اول کارشناسان خود را به آن محل اعزام می کند تا با توجه به نوع حشرات سم تاثیر گذار را انتخاب کنند. بهترین شرکت سمپاشی ساختمان اداری به مجموعه ای اطلاق می گردد که در کار خود کاملا حرفه ای عمل کرده و همواره از زمان دقیق سمپاشی ساختمان اداری نیز مشتریان را آگاه می سازند تا دیگر در سال های آینده با این چنین معضلاتی روبرو نگردند.

---

 

سخن آخر

با نگاهی کلی به این محتوا می توانیم دریابیم که بهترین زمان ممکنه برای سمپاشی هر مکان اداری و تجاری قبل از زاد و ولد حشرات و گسترش آن ها در اتاق‌ها، دستشویی و هر مکان دیگر است. پیشنهاد می نماییم برای جلوگیری از این امر در چنین مکان هایی حتما نظافت سالن و اتاق ها و همچنین دستشویی ها به خوبی رعایت گردد و سمپاشی ساختمان اداری به طور سالیانه فراموش نشود. سمپاشی پگاه همواره در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده است. جهت هرگونه تماس و ثبت سفارشی با کارشناسان ما می توانید به راحتی ارتباط برقرار نمایید.

کپی