اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

بیانی: استقلال نباید بهانه غذا و زمین تمرین داشته باشد/ حضور آجورلو را به فال نیک می‌گیرم

بیانی: استقلال نباید بهانه غذا و زمین تمرین داشته باشد/ حضور آجورلو را به فال نیک می‌گیرم

شاهرخ بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال باید امسال هیچ بهانه‌ای نگیرد و به فکر قهرمانی و آوردن جام باشد.

وی درباره قرعه‌کشی بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: قرعه برای تیم استقلال خوب بود و امیدوارم تا شروع مسابقات کمبودها برطرف شود. تیم‌ها به اندازه خودشان بازیکنان خوبی گرفته‌اند و نمی‌توان گفت کدام یک قوی‌تر هستند و کدام یک ضعیف‌تر. استقلال به نسبت سایر مدعیان قهرمانی ترکیب فصل گذشته‌اش دست خورده است. سپاهان، پرسپولیس و گل‌گهر با وجود اینکه بازیکن از دست دادند، جایگزین‌های خوبی گرفتند، اما استقلال با جدایی دو بازیکن خارجی و نفرات داخلی مثل مسعود ریگی نتوانست بازیکنانی در آن سطح بگیرد. خدا کند دو، سه بازیکن خوب بگیرند، به خصوص در خط حمله، چون فوروارد شش دانگ نداریم.

بیانی گفت: برای جانشینی مهدی قایدی، بازیکن گرفته نشد. نباید کاسه چه کنم، چه کنم در دست بگیریم. باید هر چه زودتر بازیکن جذب شود و اگر امروز این اتفاق بیفتد، بهتر از این است که هفته دیگر بازیکن بخرند. در چند سال اخیر علاوه بر اینکه به استقلال کم لطفی شد، مشکلات درون خانوادگی آسیب زیادی زد. از مدیریت گرفته تا معاون و مربی و بازیکن اختلاف‌های‌شان باعث شد استقلال ضربه بخورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور مصطفی آجورلو در این باشگاه خاطرنشان کرد: آجورلو را می‌شناسم، او هم فوتبال بازی کرده و هم در بدنه ورزش بوده است و همه چیز را می‌داند. دیگر نمی‌توانیم بگوییم آجورلو اولین بار است در ورزش مدیریت می‌کند. حضور او را در باشگاه استقلال به فال نیک می‌گیرم و حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان انتخاب خوبی برای استقلال انجام‌داد. پیشکسوتان از حضور آجورلو در استقلال حمایت کردند و خیال مجیدی هم با تمدید قراردادش راحت شد.

بیانی تأکید کرد: درست است که استقلال زمین تمرین ندارد، اما قرار است این مشکل حل شود. امسال نباید بهانه غذا نداشتن، مشکل زمین و پول را بگیریم، باید کادر فنی و بازیکنان به فکر قهرمانی باشند. استقلال امسال باید جام بگیرد. خوشبختانه لبخند مجیدی را در تمرینات می‌بینیم که نشانه خوبی است. مدیری هم آمده که کاربلد است و نمی‌توانیم بگوییم فوتبالی نبوده است. امسال باید سال استقلال باشد و قهرمان شویم./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

قطع همکاری یک طرفه استقلال با های‌وب

کپی