اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

خبر خوش صدری: پرداخت بدهی کالدرون به‌زودی/ پنجره سرخپوشان باز می‌شود

خبر خوش صدری: پرداخت بدهی کالدرون به‌زودی/ پنجره سرخپوشان باز می‌شود

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس می‌گوید که به زودی مطالبات گابریل کالدرون پرداخت خواهد شد.

 مجید صدری سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس با اشاره به پرونده گابریل کالدرون اظهار داشت: بزرگ‌ترین مانع ما برای گرفتن مجوز حرفه‌ای، بدهی به گابریل کالدرون و دستیارش است که در این زمینه نیز اقداماتی صورت گرفته و به زودی، گزارش کامل آن را خدمت هواداران می‌دهیم تا انشاا... این پرونده هم ختم به خیر شود. بدهی به کالدرون می‌توانست بهتر از اینها مدیریت شود اما ما میراث‌دار این بدهی هستیم و باید در این شرایط سخت اقتصادی، آن را پرداخت کنیم.

او درباره تلاش برای گرفتن مجوز حرفه‌ای عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در این روزهای انجام شد، بحث طی کردن فاز اول دریافت مجوز حرفه‌ای بود. ما تمام مدارک لازم در این خصوص را تهیه و بارگزاری کردیم و حالا منتظر اولین پاسخ هستیم. در این خصوص باید از سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ و مسئول بحث مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های ایران و همچنین دکتر علی‌نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کنم که در کنار ما بودند. اخذ مجوز حرفه‌ای، بدون تردید یک هدف مهم است که آن را با دقت دنبال می‌کنیم.

صدری همچنین به مشکلات باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و گفت: با مشکلات زیادی مواجه هستیم اما قرار نیست این مشکلات باعث پسرفت پرسپولیس شود. هرگز از خواسته‌ها و اهداف‌مان دست نمی‌کشیم. حل تمام مشکلات در مدت کوتاه، کار بسیار سخت و دشواری است و نیاز به صبر و حوصله داریم تا باشگاه را به بهترین شرایط ممکن برسانیم./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

صدری: حساب بانکی باشگاه پرسپولیس باز شد/ بدهی مالیاتی گذشته باورنکردنی است

کپی