اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

گلوکال کالج:‌ مسیری مطمئن به سوی آینده‌ی درخشان!

گلوکال کالج:‌ مسیری مطمئن به سوی آینده‌ی درخشان!

پزشکی یکی از مشاغل با ارزش به شمار می‌آید که در سراسر جهان علاقه‌مندان و طرفداران بسیار دارد. در ایران نیز، پوشیدن روپوش سفید پزشکی و در دست داشتن پرونده بیماران و کمک به آنها، آرزو و هدف بسیاری از نوجوانان و محصلان این مرز و بوم است.

اما همه خوب می‌دانیم که ورود به رشته پزشکی و تحصیل در رشته‌های مختلف آن کار آسانی نیست و فراز و نشیب‌های بسیاری خواهد داشت. بنابراین مهم است که مطمئن شوید ابتدا در انتخاب خود مطمئن عمل کرده‌اید و بعد این اطمینان را پیدا کنید که بهترین راه را برای رسیدن به این هدف انتخاب کرده‌اید.

از آنجایی که در ایران برای دریافت مدرک پزشکی سد بزرگی به نام کنکور وجود دارد، به همین خاطر بسیاری از متقاضیان این رشته تحصیلی سفر به کشورهای اروپایی را برای تحصیل در این رشته انتخاب می‌کنند. در واقع هدف آنها دریافت مدرک پزشکی بدون کنکور است که برای رسیدن به این هدف نیز باید بسیار مطمئن عمل کنند. گلوکال کالج مسیر مطمئن شما برای تحصیل پزشکی در کشورهای اروپایی است و به شما کمک می‌کند تا سریع، مطمئن و راحت آرزوی پزشک شدن خود را محقق کنید.

خدمات گلوکال کالج برای مهاجرت تحصیلی

شرایط عالی برای تحصیل، داشتن آخرین تجهیزات و مدرن‌ترین ابزارها و همچنین سطح آموزش بسیار بالا و نبود سدی به نام کنکور در خارج از مرزهای ایران، باعث شده که مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف زندگی بسیاری از دانشجویان و محصلان ایرانی تبدیل شود. گلوکال کالج با صحبت با شما و شناسایی اهداف و نیازهایی که دارید، به شما درباره بهترین مقصد مشاوره می‌دهد و شما را در مورد انتخاب دوره‌های گلوکال کالج نیز راهنمایی می‌کند. گلوکال کالج به عنوان تنها مرجع برگزار کننده دوره‌های پیش نیاز رشته‌های پزشکی توانسته تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به این رشته‌ها را به سمت دانشگاه‌های اروپایی هدایت کند.

مهاجرت تحصیلی پزشکی به اروپا

اروپا به دلیل شرایط مناسبی که برای پذیرش دانشجویان خارجی دارد و همچنین هزینه پایینی که نسبت به دیگر کشورها دارد، برای تحصیل پزشکی بسیار انتخاب عالی خواهد بود. گلوکال کالج آماده است تا مسیری را جلوی پای محصلان و دانشجویان ایرانی بگذارد تا بتوانند در معتبرترین دانشگاه‌های اروپایی به تحصیل پزشکی بپردازند. این مسیر ابتدا با مشاوران گلوکال کالج آغاز می‌شود و سپس با شرکت در دوره‌های پیش نیاز پزشکی و انجام آزمون‌های شبیه ساز و آمادگی کامل برای ورود به دانشگاه‌ها دامه پیدا می‌کند.

 

مهاجرت تحصیلی دندان پزشکی به اروپا

یکی از رشته‌های پردرآمد در میان رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی است که در میان نوجوانان و جوانان ایرانی بسیار محبوب است. امکان تحصیل دندان پزشکی در اروپا نیز برای بسیاری هدف نهایی از تحصیل است و به دنبال این هستند تا راهی پیدا کنند تا بدون دردسر و با اطمینان صندلی خود را در دانشگاه‌های معتبر اروپایی رزرو کنند. گلوکال کالج دقیقا این کار را برای متقاضیان تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های معتبر اروپا انجام می‌دهد. مشاوره و ارائه دوره‌های پیش نیاز تحصیل در دندانپزشکی همان کاری است که گلوکال کالج برای شما انجام می‌دهد و از شعارهای گلوکال کالج تضمین قبولی و قطعی ورود به دانشگاه‌های دندانپزشکی اروپا است.

مهاجرت تحصیل داروسازی به اروپا

در حال حاضر تحصیل در رشته داروسازی در اروپا به هدف بسیاری تبدیل شده و این رشته جایگاه بسیار عالی‌ای نیز در کشورهای اروپایی دارد. از آنجایی که بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی سالانه تعداد زیادی دانشجو از دیگر نقاط دنیا پذیرش می‌کنند، این امکان برای محصلان و دانشجویان ایرانی نیز فراهم است تا خود را برای حضور در کلاس‌های داروسازی در معتبرترین دانشگاه‌های اروپایی آماده کنند. گلوکال کالج مسیر رسیدن شما به دانشگاه‌های اروپایی و تحصیل در رشته داروسازی را بسیار کوتاه می‌کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که مدرک خود را از این دانشگاه‌ها دریافت کنید.

---

دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی

هر کشور و دانشگاهی برای پذیرش دانشجوی خارجی قوانین و شرایط خاصی دارد و کشورهای اروپایی نیز از این قائله مستثنا نیستند. برگزاری آزمون یکی از مهم‌ترین شرایط حضور در دانشگاه‌های معتبر اروپایی و خصوصا برای رشته‌های پزشکی است که مهم‌ترین این آزمون‌ها و دوره‌ها IMAT و MFP هستند.

آزمون IMAT

آزمون IMAT برای پذیرش در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های ایتالیا و به صورت سالانه برگزار می‌شود. این آزمون دارای 4 بخش یعنی دروس مختلف است که این دروس عبارت‌اند از:

·       استدلال منطقی و دانش عمومی           

·       زیست شناسی       

·       شیمی     

·       ریاضی و فیزیک

از آنجایی که قبولی در آزمون IMAT از رکن‌های اساسی برای ورود به دانشگاه‌های دولتی ایتالیا است، باید برای این آزمون به بالاترین سطح برسید. گلوکال کالج کلاس های آمادگی آزمون IMAT را برای علاقه‌مندان تحصیل پزشکی در ایتالیا برگزار می‌کند و آنها را برای مباحثی که عنوان کردیم و برای شرکت در آزمون و کسب نتیجه مورد قبول برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه‌های ایتالیا آماده می‌کند.

دوره MFP

متقاضیان حضور در دانشگاه‌های اروپایی باید در سطح مورد قبول دانشگاه‌ها قرار داشته باشند و حتی برخی از آنها گذراندن دوره‌های پیش نیاز را شرط قبولی می‌دانند. دوره MFP در گلوکال کالج، دوره‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی دانشگاه‌های اروپا است که شما به سطح مهارت مطلوب برای حضور در دانشگاه‌های اروپایی می‌رساند.

دوره آیلتس

بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی دروس خود را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند و شما نیز برای حضور در دوره‌های گلوکال کالج نیاز به داشتن سطح مطلوب دانش زبان انگلیسی دارید، چرا که دروس در گلوکال کالج نیز به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند تا شما برای حضور در فضای دانشگاه‌های اروپایی آماده شوید.

دوره آیلتس گلوکال کالج دوره آماده سازی برای آزمون آکادمیک آیلتس می‌باشد. دانش پذیران در این دوره‌ها به خوبی توسط اساتید خود آموزش می‌بینند تا به سطح نمره مطلوب برای پذیرش در دانشگاه‌های اروپایی برسند و همچنین در طول دوره‌ها مدام توسط اساتید حمایت و پشتیبانی می‌شوند.

درباره گلوکال کالج

گلوکال کالج با هدف توانمندسازی دانش‌آموزان بومی برای قبولی و تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های معتبر انگلستان و اروپا، با توجه به رقابت بالای موجود در بین دانش‎‌آموزان برای رسیدن به کرسی‌های پزشکی و عدم وجود راهنمای مناسب و سیستم آموزش بین‌المللی استاندارد برای ورود به دانشگاه های معتبر اروپا و انگلستان، فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد.

در صورتی که دوست دارید تا شما نیز رؤیای پزشک شدن آن هم در کشورهای اروپایی را محقق کنید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت گلوکال کالج به آدرس www.glocalcollege.com درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا از طرف گلوکال کالج با شما در سریع‌ترین زمان تماس برقرار شود و تمام مراحل حضور در دوره‌ها و آماده سازی شما برای دانشگاه‌های اروپایی از سمت گلوکال کالج انجام شود. گلوکال کالج، مسیری مطمئن است به سوی آینده‌ی درخشان!

منبع: وب سایت گلوکال کالج

کپی