اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

لیگ برتر کاراته وان| شکست پورشیب در دیدار رده‌بندی‌/ کاپیتان به برنز هم نرسید

لیگ برتر کاراته وان| شکست پورشیب در دیدار رده‌بندی‌/ کاپیتان به برنز هم نرسید

کاپیتان تیم‌ ملی کاراته کشورمان شانس کسب مدال برنز مسابقات لیگ برتر کاراته وان مسکو را از دست داد.

آخرین مرحله از مسابقات لیگ برتر کاراته وان مسکو در سال ۲۰۲۱ در حال برگزاری است و پورشیب تنها نماینده کاراته کشورمان شانس کسب مدال در این‌ مسابقات را از دست داد.

کاپیتان تیم‌ملی کاراته کشورمان در اولین دیدار خود در این مسابقات به مصاف انوار بوگرین از بلژیک رفت و موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد، پورشیب در دور دوم ولادمیر برزانیچ از صربستان را با نتیجه دو بر صفر شکست داد.

پورشیب در دور سوم این مسابقات با تارگوت حسنوف از آذربایجان به رقابت پرداخت و در نهایت با نتیجه یک یک در هانتی پیروز میدان شد و راهی نیمه نهایبی شد، در چهارمین دیدار پورشیب با نبیل اچ چابی از مراکش دیدار کرد و با نتیجه سه بر دو شکست خورد و برای کسب مدال برنز به دیدار رده بندی راه یافت.

ذبیح الله پورشیب در دیدار رده بندی وزن منفی ۸۴ کیلوگرم با آنتون ایساکو از بلاروس دارنده مدال نقره قهرمانی اروپا ۲۰۱۹ و طلای لیگ برتر کاراته وان پاریس ۲۰۲۱ به رقابت پرداخت و در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب ایساکو شد و دستش از مدال کاراته وان مسکو کوتاه ماند.

آخرین مرحله از مسابقات لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۱ طی روزهای ۹ الی ۱۱ مهر ماه با حضور ۳۷۱ شرکت کننده از ۴۹ کشور به میزبانی مسکو روسیه برگزار شد./ فارس

کپی