اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستگیری سارقان زورگیر کیانمهر در کمتر از دو ساعت

دستگیری سارقان زورگیر کیانمهر در کمتر از دو ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: دو سارق زورگیر که با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری از یک شهروند در منطقه کیانمهر کرده بودند در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

علی قاسم‌پور با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت با شیوه زورگیری در منطقه کیانمهر، بلافاصله ماموران کلانتری ۴۳ به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد یکی از شهروندان در حال تردد از یک خیابان خلوت منطقه کیانمهر بوده که دو جوان ۱۷ الی ۱۸ ساله با تهدید سلاح سرد و مجروح کردن وی، اقدام به سرقت تلفن همراه و طلاجات او کرده و متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: بلافاصله تحقیقات اولیه از مالباخته صورت گرفته و مشخصات متهمان به تمامی واحدهای پلیس شهرستان اعلام شد که با گشت زنی هدفمند در مناطقه مختلف کیانمهر، واحد گشت کلانتری ۴۳ موفق به شناسایی و دستگیری متهمان شد.

سرهنگ قاسمپور با اشاره به اعتراف متهمان به جرم خود مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری از مالباخته، خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجغ قضایی ارسال شد./ایسنا

کپی