اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی درتله پلیس

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی درتله پلیس

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 2 شروری که در پمپ بنزین محلاتی با شهروندی درگیر و پس از شلیک تیر هوایی از محل متواری شده بودند، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "پیام کاویانی" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در اواخر تیر ماه خبری در خصوص شرارت 2 تن  از اراذل و اوباش در یکی از محله های جنوب شرق تهران دریافت کردیم.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد این 2 متهم با حضور در یکی از پمب بنزین ها با شهروندی درگیری لفظی پیدا کرد و  پس از سوختگیری و حدود 200 متر بالاتر از پمپ بنزین، خودرو شان را متوقف و با ادامه درگیری با این شهروند می پردازند و پس از شلیک تیرهوایی از محل گریخته اند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این متهمان که دارای سوابق متعددی همچون درگیری، سرقت، شرارت، استفاده از سلاح گرم و سرد و.. هستند، تصریح کرد: پس از چندین عملیات پلیسی در نهایت متهمان در مخفیگاهشان در یکی از شهرهای حاشیه تهران دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی  تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی، 2 قبضه سلاح سرد،  9 عدد فشنگ جنگی و 2 کیلو و 500 گرم مواد مخدر و سایر ادوات مربوطه کشف شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: هر 2 متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای  سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

کپی