اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

وزیر صمت: شهرستان لنده برای خروج از بن‌بست نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد

وزیر صمت: شهرستان لنده برای خروج از بن‌بست نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرستان لنده در زمینه های مختلفی قابل توسعه می باشد و نیاز به حمایت همه جانبه برای خروج از بن بست دارد.

"رضا فاطمی امین" در جمع خبرنگاران در شهرستان لنده اظهار کرد: امروز ۹ مهرماه در جمع مردم خونگرم استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص مردم شریف شهرستان لنده با هدف بررسی مشکلات مردمی بودیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرستان لنده در زمینه های مختلفی قابل توسعه می باشد و نیاز به حمایت همه جانبه برای  خروج از بن بست دارد.

فاطمی امین عنوان کرد: با مردم به صورت چهره به چهره صحبت کردیم و طبق کارشناسی های صورت گرفته شده شهرستان لنده  نیاز به توجه  ویژه در حوزه صنعت و معدن و تجارت دارد.

وی با اشاره به اینکه مردم و مسئولین در خصوص زمینه های متنوع از جمله کشاورزی، جاده  فرهنگ سرا، ورزش موضوع های متنوعی را مطرح کردند بیان کرد: درخواست های مردم را به گوش مسئولین مربوطه خواهم رساند و در حوزه های مرتبط به صنعت، معدن و تجارت با استفاده از ظرفیت جوانان شهرستان لنده اقدامات خوبی در زمینه اشتغال زایی و تولید صورت خواهد گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: مبنای کار ما در مرحله اول شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای موجود در شهرستان لنده است و طی یک برنامه ریزی  ۴ساله با مشارکت نخبگان  همین شهر ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری به کسانی که در این شهر زندگی کردن و فرصت‌ها را می‌شناسند
مبنای عمل ما خواهد بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدایی ورود خود به شهرستان لنده با آرمانهای شهدا تجدید پیمان کردند و از پروژه جاده لنده به تشان دیدار و در پایان دیدار چهره به چهره با مردم داشتند./ ایسنا 

حرکت اقتصادی عشایر نقش موثری در رونق اقتصادی کشور دارد

 

 

 

کپی