اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

فرمانده نیروی هوایی ارتش بر پیشگامی برای اجرای منویات رهبری تاکید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش بر پیشگامی برای اجرای منویات رهبری تاکید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت که پرسنل این نیرو باید در اجرای منویات و دستورات فرماندهی معظم کل قوا همواره پیشگام و پیشرو باشند.

 امیر سرتیپ خلبان ستاد «حمید واحدی» روز پنجشنبه در آیین دانش آموختگی خلبانان پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان، اظهار داشت: اجرای فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب به عنوان فرماندهی کل قوا نیازمند همراهی، همدلی و وفاق همه نیروها و ارکان نیروی هوایی است و باید به گونه ای عمل کنیم که خواسته ها و مطالبات ایشان هیچگاه بر زمین نماند.

وی با اشاره به اینکه فرمان معظم له مبنی بر انتصاب حقیر به عنوان فرمانده نیروی هوایی، مسوولیت و ابلاغی بسیار سنگین است که اجرای این مسوولیت خطیر مستلزم وفاق و همدلی است، افزود: هر یک از پایگاه های نیروی هوایی ارتش باید کارگروهی تشکیل داده و بهترین راه برای تحقق منویات و فرامین رهبری معظم انقلاب را در کوتاهترین زمان ممکن ارائه کنند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ما سرباز ولایت هستیم و ویژگی سربازان واقعی ولایت نیز ایثار، فداکاری و تلاش مضاعف است به گونه ای که خدمات و فعالیت های امروز باید بیش از دیروز باشد.

وی افزود: فرمانده و مسوولی موفق است که پای کار و در میدان باشد چراکه نیروها با حضور فرمانده در میدان دلگرم شده و تلاشی مضاعف خواهند داشت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه مهم ترین اصل سربازی «صداقت» است، اظهار داشت: سربازان با کسب موفقیت در مسیر دانش آموختگی، صداقت خود را ثابت می کنند و پس از آن باید همواره برای حفظ صداقت در مسیر خدمت به کشور و میهن تلاش و کوششی مضاعف داشته باشند.

امیر خلبان واحدی در ادامه بر بهینه سازی پروازها با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن تاکید کرد و افزود: ذخیره شدن ۳۰ سورتی در یک کلاس کار بزرگی است چرا که نباید اجازه بالا رفتن تایم موتور را داده و به صورت بهینه از هواپیما استفاده کرد.

وی گفت: باید در دوران تحریم با تلاش روی پای خود ایستاده و پروازها و زمان آن را مدیریت کنیم و همانند متخصصان پایگاه سوم شکاری شهید نوژه در نگهداری و آماده کردن هواپیماها، کاری ارزشمند و شایسته تقدیر انجام دهیم.

آیین دانش آموختگی خلبانان پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان صبح امروز با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد./ایرنا 

کپی