اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

طلسم دروازه‌های بسته تحریم و تهدید را در هم خواهیم شکست

طلسم دروازه‌های بسته تحریم و تهدید را در هم خواهیم شکست

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت سالروز شهادت شهید فکوری تاکید کرد: طلسم دروازه‌های بسته تحریم و تهدید را با باطل السحر اطاعت از ولایت و تلاش شبانه روزی و متوکلانه در هم خواهیم شکست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، در پیام امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی به مناسبت سالروز شهادت شهید فکوری آمده است: ارتشی که امروز می شود عطر پیراهن یوسف‌های بی دیداری همچون شهیدان فلاحی، فکوری و نامجو را از شمیم رشادت و شجاعت میراث داران ایشان استشمام کرد، با شهیدانِ شهر و گیسو به خون خضاب کردگانِ سال‌های دفاع مقدس، زلفی گره زده و پیمان پایمردی در استمرار مسیر حرکت ایشان بسته است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این پیام اضافه کرد: اینک که آن شاهدان غیبی پس از عبور از غبارِ جبهه و آزمون دل بریدن از جهان و مافیها،میان قربانگاهِ مقربان و چکاچک تیغ و آتش امتحان، در حریم اُنس و قدس ملائک سکنی گزیده و شاهد و ناظر طی طریق ما هستند.

وی خاطرنشان کرد: در سالروز شهادت آن ستاره‌های آسمانی، با نثار درود به روح بلند ایشان بویژه فرمانده فقید نیروی هوایی، خلبان شهید فکوری، سوگند دوباره یاد می کنیم که طلسم دروازه‌های بسته تحریم و تهدید را با باطل السحر اطاعت از ولایت و تلاش شبانه روزی و متوکلانه در هم خواهیم شکست.

سرتیپ واحدی گفت: ایمان داریم که در این را پربهجت از اعلی علیین دستگیر ما خواهند بود. یادشان گرامی و نام نیک‌شان برتارَک تاریخ این سرزمین، درخشان و نامیرا باد.

کپی