اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

کریس عاشق هشت‌پاست

تنفر منچستری‌ها از منوی غذایی عجیب رونالدو

تنفر منچستری‌ها از منوی غذایی عجیب رونالدو

بازیکنان منچستر از تغییرات ایجاد شده در منوی غذایی باشگاه که با توصیه رونالدو بوده ناراضی هستند.

 بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد موجی از خوشحالی را به هواداران این تیم تزریق کرد و او خیلی زود هم توانسته تاثیرگذاری اش را نشان دهد. رونالدو 4 گل برای یونایتد زده و بسیاری معتقدند با فوق ستاره پرتغالی، شیاطین سرخ مدعی قهرمانی در تمام جام ها خواهند بود.

با این حال رونالدو که بسیار به رژیم غذایی و فیزیک بدنی خود اهمیت می دهد، در همین بدو ورود از آشپز باشگاه درخواست کرده تا تغییراتی در منوی غذایی ایجاد کند و اکنون یکی از غذاهایی که در باشگاه سرو می شود، "باکالو" است. یک غذای سنتی پرتغالی، حاوی تخم مرغ، ماهی کاد و نیز هشت پا. 

رونالدوبه خصوص علاقه فراوانی به هشت پا دارد اما طبق ادعای نشریه اتلتیک، به جز او هیچ بازیکنی از یونایتد به سمت این غذا هم نمی رود و جملگی از آن متنفر هستند. هم تیمی های رونالدو از تغییرات ایجاد شده در منوی غذایی ناراضی اند و اخیرا لی گرانت دروازه بان سوم منچستریونایتد نیز فاش کرده بود که در حضور رونالدو، جرات ندارند سمت شیرینی جات بروند.

گرانت گفته بود: «روز جمعه که غذا خوردن تیم تمام شد، چندین دسر در منو شامل پای سیب، کلوچه هایی خامه ای و غیره روی میز غذاخوری وجود داشت، اما هیچ کس جرات نکرد که به سراغ آنها برود.

یکی از همبازیانم از من پرسید در بشقاب کریستیانو چه چیزهایی وجود دارد؟ این سالم ترین غذایی بود که می توانید تصور کنید. او چندین چیز مختلف در بشقاب خود داشت که شامل کینوا، آووکادو و چند تخم مرغ آب پز بود. همین رژیم دلیل اصلی فرم فوق العاده رونالدو است.»/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

فرگوسن: بازگشت رونالدو به یونایتد فوق‌العاده است

 

کپی