اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

حرکت خلاف جهت حادثه آفرین شد

حرکت خلاف جهت حادثه آفرین شد

احسان مومنی از برخورد شدید بین موتورسیکلت با سواری پژو ۴۰۵ به دلیل حرکت خلاف جهت موتورسیکلت در مسیر تونل آرش در محدوده ظفر و شکستگی شدید پای موتورسوار در این حادثه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت اظهار داشت: صبح دیروز وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده ابتدای تونل آرش به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که موتورسواری که بسیار عجله داشته و به صورت خلاف جهت این محدوده را طی می‌کند ناگهان با سواری پژو ۴۰۵ که در مسیر صحیح خود در حال تردد بوده به شدت برخورد می‌نماید.

وی گفت: شدت این تصادف به حدی بوده که موتورسیکلت وی بر روی موتورسوار نقش بر زمین شده افتاده و پای این راکب از چند جا شکسته و آسیب فراوان می‌بیند.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۳ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: راکب موتورسیکلت در این حادثه که به شدت مصدوم شده با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌گردند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۳ پلیس راهور فاتب مشخص گردید حرکت خلاف جهت راکب موتورسیکلت و سرعت زیاد در رسیدن به مقصد باعث این حادثه شده است.

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

وی از راکبین موتورسیکلت خواست همواره قبل از سوار شدن و حرکت کلاه کاسکت خود را بر سر بگذارند و از تردد خلاف جهت پرهیز کرده و به هیچ وجه اقدام به این کار حتی در مسیر‌های کوتاه ننمایند چرا که خودرویی که از مقابل و در جهت صحیح در حال تردد است پیش بینی حضور ناگهانی موتور را مقابل خود نداشته و در واقع فرصت تصمیم گیری و عکس العمل مناسب را ندارد و باعث بروز اینچنین حوادثی می‌گردد./میزان

کپی