اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

توقیف محموله ۹۵۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در دلیجان

توقیف محموله ۹۵۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در دلیجان

محموله کالای قاچاق، به ارزش ۹۵۰ میلیون ریالی درعملیات مأموران انتظامی شهرستان دلیجان کشف شد.

سرهنگ "مجتبی جمالی" فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان در انجام تحقیقاتی از تردد یک دستگاه خودروی اتوبوس حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با حضور تیم های گشت انتظامی در محور مذکور و افزایش نظارت بر خودروهای عبوری، سرانجام خودروی مورد نظر شناسایی و درعملیاتی از سوی مأموران انتظامی متوقف شد.

وی با اشاره به کشف 14 دستگاه ماکروفر، قهوه ساز ، همزن برقی ، یخچال ، ماشین ظرفشویی ، همه کاره و یک هزار عدد کابل شارژر تلفن همراه قاچاق افزود: ارزش تقریبی کالاهای کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس شهرستان، 950 میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان در پایان با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات و معرفی وی به دستگاه قضائی افزود: پلیس از تمام ظرفیتهای خود برای برخورد قانونی و بدون اغماض با قاچاقچیان اقتصادی بهره خواهد گرفت و شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مجرمانه افراد فرصت طلب موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های 110 به پلیس خبر دهند./صداو سیما

کپی