اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
خوشبینی بالای اکیپ

وضعیت لیونل مسی برای بازی با سیتی مشخص شد

وضعیت لیونل مسی برای بازی با سیتی مشخص شد

اکیپ امروز نوشت که لیونل مسی به احتمال بسیار زیاد پی اس جی را در بازی سه شنبه مقابل سیتی همراهی خواهد کرد.

هفته گذشته لیونل مسی در بازی پی اس جی و لیون و دقیقه 75 تعویض شد. تصمیم مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی به مذاق مسی خوش نیامد و او عصبانی زمین را ترک کرد. پوچتینو سپس در نشست خبری گفت که از بیم مصدومیت مسی او را تعویض کرده و انتشار تصاویر دقایقی قبل از تعویض مسی نیز ثابت می کرد او از ناحیه زانو احساس درد می کرد.

همین مصدومیت باعث شد مسی در بازی برابر متز نیز نتواند پی اس جی را همراهی کند و دیروز باشگاه پاریسی تایید کرد که فوق ستاره آرژانتینی بازی امشب برابر مون پولیه را نیز از دست خواهد داد. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که مسی به بازی سه شنبه لیگ قهرمانان برابر سیتی می رسد یا خیر و گمانه زنی ها در این مورد زیاد است.

دیروز مائوریسیو پوچپتینو نیز ابراز امیدواری کرد که مسی بتواند خود را به بازی حساس مقابل سیتی برساند.

طبق ادعای امروز نشریه اکیپ، خوشبینی ها در مورد حضور مسی برابر تیم پپ گواردیولا بسیار بالاتر رفته و شانس زیادی وجود دارد که او بتواند کنار نیمار و امباپه، مثلث خوفناک تیمش را کامل کند. مصدومیت مسی چندان جدی نیست و روند ریکاوری او نیز به خوبی پیش می رود. خبری عالی برای دوست داران پی اس جی و نیز علاقه مندان فوتبال که نوید جدالی تماشایی تر بین پی اس جی و سیتی را خواهد داد./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

شعارهای "مسی کجاست؟"، روی اعصاب بارسلونا
 

 

کپی