اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

سارق هزار میلیاردی در غرب تهران بازداشت شد

سارق هزار میلیاردی در غرب تهران بازداشت شد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای که در غرب تهران از یک خانه هزار میلیارد اموال با ارزش سرقت کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ " جلیل موقوفه ای " اظهار داشت:  با وقوع یک فقره سرقت میلیاردی از خانه ای در غرب تهران موضوع رسیدگی در دستور کار ماموران کلانتری 137 نصر قرار گرفت.
وی افزود: تیم عملیات کلانتری پس از تلاش شبانه روزی با رصد های اطلاعاتی و تحقیقات محلی هویت یکی از سارق و  مخفیگاهش را درغرب تهران شناسایی کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران  ادامه داد:  پس از  هماهنگی های قضائی سارق حرفه ای در یک عملیات پیچیده بازداشت و از مخفیگاهش مقداری از اموال سرقتی کشف شد.
سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه از منزل مال باخته هزار میلیارد ریال اموال با ارزش از قبیل طلا و جواهر و وجوه نقد سرقت شده بود، گفت: متهم در بازجویی های پلیس صراحتا به جرم خود مبنی بر سرقت با همدستی 2 تن از همدستانش  اعتراف کرد.
رئیس پلیس پیشگیری  تهران  با بیان اینکه  تعدادی از طلاهای  سرقتی به ارزش 10 میلیارد ریال از مخفیگاه متهم کشف شد، در پایان اظهار داشت: دستگیری سارقان متواری و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

کپی