اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

عیادت وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی از جمال شورجه+ تصویر

عیادت وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی از جمال شورجه+ تصویر

وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی در عیادت از جمال شورجه، ابراز امیدواری کرد این کارگردان سینما و تلویزیون، هرچه زودتر بهبودی کامل پیدا کند و پشت دوربین سریال «حضرت موسی» قرار بگیرد.

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی با حضور در خانه جمال شورجه، کارگردان پیشکسوت سینمای ایران، از او عیادت کرد.

در این دیدار، محمدمهدی اسماعیلی، پیگیر آخرین وضعیت درمان جمال شورجه شد و برای این عضو شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم‌های سینمایی، آرزوی شفای عاجل و سلامتی کامل کرد.

اسماعیلی در این دیدار گفت: «سریال «یوسف پیامبر» که نویسنده آن آقای شورجه است، یکی از آثار ماندگار تلویزیونی در جهان اسلام است و امیدوارم داستان «حضرت موسی(ع)» هم با کارگردانی ایشان یک اثر ماندگار شود.»

او با بیان این که «جمال شورجه با مواضع محکم و انقلابی همیشه محبوب همه قشرها بوده است»، افزود: «مواضع صریح و نگاه روشن ایشان همواره مورد احترام بوده است و هیچ‌گاه در رسانه‌ها مطلبی علیه ایشان ندیده‌ام.»

اسماعیلی همچنین گفت: «شورجه از استوانه‌های سینمای انقلاب و مایه افتخار همگان هستند و از خداوند متعال برای ایشان شفای عاجل خواستاریم. سینمای ما به حضور چنین افرادی نیاز دارد.»

در این دیدار، جمال شورجه با ابراز رضایتمندی از مراحل درمانش اظهار امیدواری کرد که به‌زودی آماده حضور پشت دوربین سریال «حضرت موسی(ع)» شود.

احمد میرعلایی، تهیه‌کننده سینما نیز با بیان این‌که جمال شورجه به مثابه سردار سلیمانی در سینمای ایران است، گفت: «تمامی طیف‌های فکری از ایشان به نیکی یاد می‌کنند و دائماً پیگیر حال عمومی‌شان  هستند.»

در این دیدار، محمود شالویی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ‌وارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی را همراهی کرد./ روابط‌عمومی وزارت فرهنگ‌وارشاد اسلامی

عیادت وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی از جمال شورجه/ عکس

 

کپی