اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

بازگشت صالح و نوشادی، کادر مجیدی کامل تر شد

بازگشت صالح و نوشادی، کادر مجیدی کامل تر شد

صالح مصطفوی و بهزاد نوشادی که در جلسات تمرینی روزهای گذشته استقلال غایب بودند، روز گذشته در کنار مجیدی مشغول برگزاری تمرین آبی ها شدند.

 پس از بازگشت استقلال از دبی و شکست برابر الهلال، نخستین جلسه تمرینی آبی پوشان روز دوشنبه برگزار شد که صالح مصطفوی پس از کسب اجازه از فرهاد، در آن روز غایب بود تا مجیدی به همراه گابریله پین برگزاری این تمرین را برعهده بگیرند. پس از آن، آبی ها دو جلسه تمرینی دیگر را برگزار کردند که مصطفوی به کادرفنی آبی ها اضافه شد.

از سوی دیگر، بهزاد نوشادی مربی بدنساز آبی پوشان که در جریان اردوی امارات به ویروس کرونا مبتلا شده بود، مجبور شد تا زمان منفی شدن تست کرونا در این کشور بماند و این مسئله باعث شد او دو جلسه تمرینی استقلال پس از بازگشت از دبی را از دست بدهد اما روز گذشته و پس از بازگشت به ایران، تمرینات شاگردانش را زیر نظر گرفت و تمرینات بدنسازی را برای آنها انجام داد.

با حضور مصطفوی و نوشادی، حالا دور فرهاد مجیدی شلوغ تر از قبل است. او که در جریان لیگ گذشته دستیاران دیگرش نظیر کمالوند، ماجدی و دانشیار را به دلیل مسائل مختلف از دست داده بود، تنها صالح مصطفوی را در کنار خودش می دید ولی اکنون با حضور گابریله پین، مصطفوی، نوشادی و همچنین غلامپور، کادرفنی آبی پوشان پرتعدادتر از گذشته است./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

سکوت سرپرست استقلال درباره احضار مجیدی

 

کپی