اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

تجدید میثاق مدیران ارشد و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های امام خمینی (ره)

تجدید میثاق مدیران ارشد و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمان‌های امام خمینی (ره)

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان بنیاد روز پنجشنبه اول مهر ماه با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان‌های والای بنیان‌گذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی همزمان با هفته دفاع مقدس یاد و نام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری امام خمینی (ره) برای پرورش نسلی که جهان را متحیر و تحت تأثیر قرار داد، گفت: امام (ره) همه ما و جهان را زنده کرد. امام خمینی (ره) نگاه جدید به جهان داشتند و تا قبل از ایشان حدود ۴۰۰ سال بود که دنیای مادی سعی می‌کرد بگوید که دوران دین تمام شده اما امام (ره) خداوند را مصدر جامعه قرار داده و نگاه‌ها را تغییر دادند.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی مسیر رهایی و سعادت را به انسان‌ها نشان دادند، قبل از ایشان دین اسلام در خاموشی فرو رفته بود و فقط در حوزه‌های علمیه صحبت از دین بود اما امام (ره) نشان دادند روش بی‌بدیل برای اداره کشور وجود دارد و خداوند آنچنان نفوذ کلامی در ایشان قرار داد که بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار داد و با ایستادگی در برابر مادی گرایی مسیر جدیدی را به انسان‌ها نشان دادند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خطاب به جانبازان و ایثارگران، خاطرنشان کرد: شما ایثارگران نیز در حال گام برداشتن در مسیر امام (ره) هستید و خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرچمداران نهضت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بوده و نشان دادند که در این مسیر ثابت قدم هستند و فرزندانشان را در این راه تقدیم کردند.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی از شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یکی از پرورش یافتگان مکتب امام خمینی (ره) یاد کرد و گفت: شاید کشورهای غربی مدعی در عرصه‌های اقتصادی باشند اما هیچ کدام از آن‌ها نمی‌توانند مدعی شوند که می‌تواند مثل شهید سلیمانی را پرورش دهند که الگویی برای همه انسان‌های آزاده جهان شد و شما جانبازان سرافراز نیز در این مسیر هستید

 

کپی