اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

پوچتینو: ما هیچ وقت تسلیم نمی شویم

پوچتینو: ما هیچ وقت تسلیم نمی شویم

سرمربی پاری سن ژرمن از عملکرد تیمش در دیدار برابر متز راضی است. او به ستایش از مدافع مراکشی پرداخت.

 به نقل از اکیپ، پیروزی های پیاپی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه ادامه دارد. شاگردان پوچتینو این بار به مصاف متز رفتند و با درخشش اشرف حکیمی به پیروزی دست پیدا کردند.

پاری سن ژرمن برابر متز با نتیجه دو بر یک پیروز شد که هر دو گل را اشرف حکیمی به ثمر رساند.

پوچتینو بعد از بازی گفت: اشرف حکیمی بازیکن شاخصی است. او هم در کارهای هجومی و هم در دفاع کمک زیادی به ما می کند. در تمرین دیروز من با او صحبت کردم. از او پرسیدم که حالش چطور است و او در جواب گفت: من خوبم تو چطوری؟ از سوال او غافلگیر شدم. او گفت: آقای مربی تو همیشه حال بازیکنان را می پرسی اما هیچ کسی احوال تو را جویا نمی شود. فکر می کنم که این دو گل پاداشی برای روح لطیف و تلاش این بازیکن است.

او درباره دومین پیروزی پیاپی تیمش با گل ثانیه های پایانی گفت: بلی این نشان می دهد که تیم ما هیچ وقت تسلیم نمی شود. ما از نظر بدنی و روحی در شرایط خوبی قرار داریم و تا آخرین لحظات برای پیروزی خواهیم جنگید. در کل از عملکرد تیم راضی هستم.

پوچتینو درباره 7 پیروزی پیاپی تیمش گفت: لیگ هنوز در آغاز راه است و نمی توان با قاطعیت صحبت کرد. سخت است که باور کرد تیم متز با این نمایش بسیار خوب قعرنشین باشد. در لیگ فرانسه تیم های بسیار خوبی قرار دارند و باید به همه احترام گذاشت.

او در پایان درباره نیمار گفت: ذهنیت نیمار عالی است. او همواره تلاش می کند تا بهترین باشد و یک بازیکن نوآور در زمین است. از چنین بازیکنانی انتظار می رود که در هر لحظه دست به جادو زنند./ ایسنا

کپی