اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰

قتل هنگام ورزش صبحگاهی

قتل هنگام ورزش صبحگاهی

تحقیقات برای شناسایی قاتلی که یک مرد بازنشسته را هنگام ورزش صبحگاهی کشته بود به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۳۱شهریور مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو در تماس با بازپرس محمد حسین زارعی از قتل مرد میانسالی در بیمارستان خبر دادند.
طبق اطلاعات اولیه مأموران کلانتری این مرد ۶۰ ساله به علت جراحت در ناحیه پهلو به بیمارستان منتقل شده بود اما تلاش برای نجات وی بی‌نتیجه ماند و تسلیم مرگ شد.
با اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل جنایت شدند که یکی از کوچه‌های خیابان پرواز بود. در تحقیقات از خانواده مقتول، مشخص شد وی هر روز حدود ساعت ۶ و نیم صبح برای ورزش از خانه خارج می‌شد.
یکی از اعضای خانواده مقتول گفت: امروز صبح هنوز چند دقیقه‌ای از رفتن او نگذشته بود که صدای فریاد دزد دزد او را شنیدیم و خودمان را به خیابان رساندیم. مقتول را دیدیم که از ناحیه پهلو چاقو خورده و روی زمین افتاده است. بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم و او به بیمارستان منتقل شد.
در ادامه تحقیقات مشخص شد گوشی تلفن همراه مقتول و پول‌های او به سرقت نرفته است. بدین ترتیب دو فرضیه برای تیم جنایی مطرح شد. نخست اینکه عامل یا عاملان جنایت قصد سرقت از مرد میانسال را داشته اما زمانی که با مقاومت او مواجه شده‌اند وی را به قتل رسانده و از ترس بدون هیچ سرقتی محل را ترک کرده‌اند.
دومین فرضیه، این بود که عامل یا عاملان جنایت انگیزه دیگری غیر از سرقت داشته‌اند گرچه در تحقیق از خانواده مقتول مشخص شد که مرد میانسال هیچ اختلافی با کسی نداشته است.
از آنجایی که این حادثه صبح زود رخ داده، هیچ شاهدی در پرونده و سرنخی از عامل یا عاملان جنایت در دست نیست.

کپی