اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

صالحی امیری: باید فرمایشات مقام معظم رهبری را عملیاتی کنیم

صالحی امیری: باید فرمایشات مقام معظم رهبری را عملیاتی کنیم

رییس کمیته ملی المپیک گفت: عملیاتی و اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در سیاستگذاری ها و برنامه‌ریزی‌های دو حوزه ورزش و جوانان باید مورد توجه قرار بگیرد.

«سیدرضا صالحی امیری» در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها که امروز (چهارشنبه)  با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد اظهار داشت: ما چهار رویداد بازی‌های زمستانی، داخل سالن آسیا، مسابقات جوانان آسیا، بازی های آسیایی را در پیش داشته و کمتر از ۶ ماه فرصت داریم و باید فدراسیون ها خیلی زود نسبت به آماده‌سازی تیم‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: عملکرد کاروان المپیک با حضور روسای فدراسیون‌ها طی جلسه‌ای برگزار خواهد شد. تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در بازی های المپیک و پارالمپیک زحمت کشیدند. مسعود سلطانی فر وزیر سابق ورزش و مجموعه وزارت ورزش و در ثبت موفقیت ها نقش داشتند.

رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: ما در یک سال با چند رویداد سنگین مواجه هستیم که باید هرچه زودتر نسبت به آماده‌سازی تیم‌ها اقدام کنیم.

صالحی امیری در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده ورزش گفت: از هرگونه برخورد شعاری باید پرهیز کنیم. در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری نباید فقط با شعار این منویات را تبیین کنیم بلکه باید آنها را در سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها عملیاتی و اجرایی کنیم./ ایرنا

کپی