اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

دستگیری عاملان ذبح و توزیع گوشت الاغ و اسب در یکی از روستاهای حاشیه تهران

دستگیری عاملان ذبح و توزیع گوشت الاغ و اسب در یکی از روستاهای حاشیه تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از دستگیری عاملان ذبح و توزیع گوشت الاغ واسب در یکی از دامداری های جنوب تهران خبر داد و گفت: در بازرسی از این دامداری 10 رأس اسب و یک رأس الاغ و یک لاشه اسب ذبح شده و 50 کیلو گرم گوشت الاغ کشف شد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ نادر مرادی گفت: در اوایل هفته جاری خبری در خصوص ذبح چند راس اسب و الاغ در یک دامداری در حوالی  یک از روستاهای  حاشیه شهر  تهران دریافت کردیم که با توجه به اهمیت موضوع و هماهنگی با مرجع قضائی، تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت به همراه نمایندگان سازمان دامپزشکی تهران به آدرس  مذکور، اعزام شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: درحین ورود و در ابتدای کار متصدی این دامداری از ورود ماموران جلوگیری که با رعایت حقوق شهروندی و تفهیم حکم قضائی ، از این دامداری بازدید شد  که در بررسی های اولیه یک لاشه اسب و 50 کیلو گوشت الاغ و همچنین 10رأس اسب و یک رأس الاغ که برای ذبح به این مکان متقل شده بودند، کشف شد.
معان نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه در این رابطه متصدی این دامداری دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

کپی