اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ثبت رکورد جدید واکسیناسیون در خراسان جنوبی

ثبت رکورد جدید واکسیناسیون در خراسان جنوبی

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی گفت: با تزریق ۱۱ هزار و ۲۶۴ دُز واکسن کرونا در ۲۴ ساعت رکورد جدید واکسیناسیون در خراسان جنوبی ثبت شد.

غلامرضا شریف‌زاده اظهار کرد: تاکنون ۲۸۸ هزار و ۷۶۷ نفر در استان خراسان جنوبی دُز اول واکسن کرونا و ۱۶۱ هزار و ۷۴۷ نفر نیز دُز دوم را دریافت کرده‌اند.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی با بیان اینکه مجموع واکسن‌های تزریق شده در این استان به ۴۵۰ هزار و ۵۱۴ دُز رسید، تصریح کرد: پیش از این تعداد تزریق روزانه واکسن کرونا در خراسان جنوبی بیش از ۹ هزار دز اعلام شده بود.

شریف‌زاده ادامه داد: افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن کرونا که در خراسان جنوبی به متولدین ۱۳۸۳ و قبل از آن رسیده است باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به ضرورت ادامه رعایت پروتکل‌ها، بیان کرد: در حال حاضر هیچ شهری از استان خراسان جنوبی در وضعیت قرمز نیست و هفت شهرستان بیرجند، طبس، نهبندان، فردوس، قاینات، سربیشه و زیرکوه در وضعیت نارنجی، سه شهرستان درمیان، سرایان و بشرویه در وضعیت زرد و شهرستان خوسف هم در وضعیت آبی است.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی با بیان اینکه دیروز رکورد تزریق واکسن در یک روز با ۱۱ هزار و ۲۶۴ مورد شکسته شد، اظهار کرد: از این تعداد ۲۸۸ هزار و ۷۶۷ نفر نوبت اول و ۱۶۱هزار و ۷۴۷ نفر نوبت دوم واکسن را دریافت کردند./ایسنا 

کپی