اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
اولیانوف:

روابط ایران و آژانس تحت تاثیر سیاست فشار حداکثری آمریکا قرار گرفته است

روابط ایران و آژانس تحت تاثیر سیاست فشار حداکثری آمریکا قرار گرفته است

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی با بیان اینکه "روابط ایران و آژانس اتمی تحت تاثیر سیاست های آمریکا قرار گرفته است" تاکید کرد: تمام مسائل باقیمانده می تواند و می بایست از طریق همکاری بر مبنای رویه های استاندارد حل شود.

میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ما صادقانه امیدواریم که ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی به روابط ثمربخش خود همانند زمانی که این روابط به طور منفی تحت تاثیر سیاست فشار حداکثری آمریکا قرار نگرفته بود، بازگردند و آن را توسعه دهند.

وی همچنین در این پیام، توئیت جدید رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره دیدارش با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران را بازنشر داده و نوشت: تمام مسائل باقیمانده می تواند و باید از طریق همکاری بر مبنای رویه های استاندارد حل وفصل شود.

گروسی نیز در پیام خود نوشت: از اینکه از محمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نشست کنفرانس عمومی آژانس استقبال کردم، خرسند هستم تا به تقویت بیانیه مشترکی که اخیرا در تهران به دست آمد، بپردازیم.

وی افزود: اکنون کارهایی داریم که باید با یکدیگر انجام دهیم.

کپی