اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

زبان انگلیسی جامع انتشارات مبتکران در بانک کتاب بیستک

زبان انگلیسی جامع انتشارات مبتکران در بانک کتاب بیستک

امروزه انتشارات زیادی در جهت ارتقا سطح علمی و آموزشی جوانان و نوجوانان، حیطه فعالیت‌های خود را به سوی چاپ کتاب‌های کمک درسی و کنکوری سوق داده‌اند؛ زیرا دریافته‌اند که درک و فهم بهتر و بیشتر دروس و موفقیت در کنکور، فقط به کمک کتاب‌های درسی فراهم نمی‌شود.

زبان انگلیسی جامع شهاب اناری انتشارات مبتکران

 

امروزه انتشارات زیادی در جهت ارتقا سطح علمی و آموزشی جوانان و نوجوانان، حیطه فعالیت‌های خود را به سوی چاپ کتاب‌های کمک درسی و کنکوری سوق داده‌اند؛ زیرا دریافته‌اند که درک و فهم بهتر و بیشتر دروس و موفقیت در کنکور، فقط به کمک کتاب‌های درسی فراهم نمی‌شود. در این بین یکی از قدیمی‌ترین انتشاراتی که در این زمینه آثار گسترده‌ای را برای نسل جدید آموزش و پرورش از خود به جا گذاشته، انتشارات مبتکران می‌باشد. گستردگی کتاب‌های منتشر شده در زمینه‌های مختلف از جمله دایرةالمعارف و فرهنگ لغات، کتاب‌های دانشگاهی و ورزشی، کتاب‌های کودک و نوجوان و کتاب‌های کمک آموزشی ، پرباری محصولات انتشارات مبتکران را به رخ رغیبان در عرصه‌ی نشر کتاب می‌کشاند. انتشارات مبتکران پیشگام‌ترین ناشر برای مطابقت خود با نسل جدید کتاب‌های درسی بوده و با انتشار کتاب‌هایی با عناوین رشادت و مرشد، اعتبار خود را در بازار حفظ نمود.

در همین راستا جهت آشنایی بیشتر شما با انواع محصولات این انتشارات به معرفی محصولات و همچنین مزایای خرید محصولات این انتشارات از بانک کتاب آنلاین بیستک خواهیم پرداخت.

آشنایی بیشتر با انتشارات مبتکران

انتشارات مبتکران وابسته به شرکت آموزشی فرهنگی مبتکران در بخش چاپ کتاب‌های کمک آموزشی از سال 1367 شروع به کار نمود و تا به امروز بیشتر از 3000 جلد کتاب با موضوعات مختلف به چاپ رسانده است. از افتخارات این انتشارات می توان به " ناشر نمونه از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال‌های ۱۳۷۵ و ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ ، ناشر برگزیده سال‌های ۱۳۸۶ و ۱۳۹۰ در جشنواره کتاب‌های کمک آموزشی رشد (وزارت آموزش و پرورش)، انتخاب بعضی از عناوین کتاب‌های این انشارات به عنوان کتاب مناسب برای کتاب‌نامه‌های رشد وزارت آموزش و پرورش" اشاره نمود. از سری کتاب‌های کمک آموزشی مبتکران می‌توان به سری‌های تست، رشادت، مرشد، فیل، یوز و شهاب اشاره نمود که بانک کتاب انلاین بیستک در ادامه شما را با محتوای این کتاب‌ها آشنا خواهد نمود.

 رشادت

مطالب این سری از کتاب‌ها شامل آموزش و تمرین و درس‌نامه کامل هر درس می‌باشد.

این کتاب‌ها، توسط انتشارات مبتکران برای مقاطع اول تا نهم چاپ شده‌اند. اگر بخواهیم برای این کتاب‌ها معادلی را مثال بزنیم، سیر تا پیازهای گاج نمونه این مثال‌ها می‌تواند باشد. چرا که محتوای این کتاب‌ها با درس‌نامه‌های دروس شروع شده و به همراه نمونه سوالات تشریحی و تست‌های چهار گزینه‌ای ادامه می‌یابد.

مرشد

این سری از کتاب‌ها شامل سوالات تالیفی و تست‌های متنوع پیشرفته می‌باشد.

این کتاب‌ها از سری کتاب‌هایی است که انتشارات مبتکران ویژه پایه‌های پنجم تا دوازدهم به انتشار رسانده است و در آن به جهت رفع نیاز دانش آموزان، بیشتر تست گنجانده شده است. در این کتاب‌ها در بخش پاسخ تشریحی تست‌ها، درس‌نامه‌های مختصری در نظر گرفته شده است. در ضمن در این سری از کتاب‌های مبتکران، سوالات المپیاد‌های علمی و آزمون‌های ورودی مدارس مثل تیزهوشان نیز به چاپ رسیده شده است.

فیل

این کتاب‌ها برای دروس محدودی از جمله زبان و شیمی و زیست چاپ شده است و شامل درس‌نامه و تست‌های جمع بندی ویژه داوطلبان کنکور در نظر گرفته شده است.

این سری از کتاب‌ها، کتاب‌های خلاصه مبتکران است که به قلم دو نویسنده معروف مبتکران به رشته تحریر درآمده است. این کتاب‌ها مناسب برای آموزش نیست بلکه برای مرور و جمع بندی در دوره‌های ویژه‌ای مثل دی ماه و ماه‌های قبل از کنکور باید مطالعه شود. در این کتاب‌ها خلاصه دروس به صورت درس‌نامه گنجانده شده و برای زمان جمع بندی توصیه می‌شوند. درضمن انتشارات مبتکران در این کتاب‌ها، تست‌های کنکورهای داخل و خارج از کشور چند سال اخیر را  به طور فشرده  جمع آوری نموده است.

زبان انگلیسی جامع شهاب اناری

 

این کتاب‌ها، از معروف‌ترین کتاب‌های انتشارات مبتکران و در بعضی دروس نام آشنا مانند دروس شیمی و زبان از پرفروش‌ترین کتاب‌های آن دروس به دلیل کیفیت بالای این کتاب‌ها در بازار کنکور به حساب می‌آیند. وجود درس‌نامه‌های مناسب در کنار تست‌های تالیفی و کنکوری، با زبانی شیوا و بسیار دوست داشتنی و مناسب، باعث افزایش علاقه دانش آموزان به آن دروس و موفقیت آن‌ها در کنکور سراسری شده است.

 در واقع انتشارات مبتکران رسیدن به شهرت فعلی خود را مدیون کتاب‌های تست این انتشارات است که از نظام قدیم مورد توجه و استقبال خوب دانش آموزان قرار گرفته و در نظام جدید به "عنوان" بزرگ‌ترین نامزد برای خرید کتاب‌های مبتکران نائل آمده است. از نمونه این کتاب‌ها می‌توان به زبان انگلیسی جامع و کتاب‌های تست شیمی مبتکران اشاره نمود.

در پایان باید مطرح نمود که انتشارات مبتکران همواره با نویسندگان و مولفان صاحب نام کشور در حال همکاری بوده و هست و مجموعه کتاب‌های تالیفی این اساتید از پرفروش‌ترین کتاب‌های کمک آموزشی این انتشارات می‌باشد. دکتر شهاب اناری برای درس زبان انگلیسی، مهندس بهمن بازرگان برای درس شیمی، استاد طالب‌تبار در ادبیات فارسی و استاد قنبری در درس علوم تجربی از این جمله‌ی این اساتید بزرگوار می‌باشند.

مزایا و فواید خرید کتاب‌های کمک درسی انتشارات مبتکران از بانک کتاب آنلاین بیستک

امروزه بیشترین زمان زندگی انسان‌ها درعبور و مرور در سطح شهرها صرف می‌شود و این امر باعث می‌شود که با توجه به  ترافیک خیابان‌ها، افراد از مراجعه به بازار صرف نظر کنند؛ اما فروشگاه‌های اینترنتی در این بین نقش به سزایی برای اشخاص جهت صرفه‌جویی هر چه بیشتر در وقت و زمان ایفا می‌کنند. در این بین، بانک کتاب آنلاین بیستک، یک ناجی تمام عیار برای خرید کتاب به ویژه کتاب‌های کمک درسی دانش آموزان است. این موضوع کمک شایانی به کنکوری‌های عزیز جهت پس انداز زمان و بستری مناسب برای دسترسی آسان به جدیدترین تالیفات انتشارات مختلف با توجه به تنوع محصولات می‌نماید.

در همین راستا بانک کتاب بیستک اقدام به فروش کتاب‌های انتشارات مبتکران با مزایای تخفیف 20 درصدی و ارسال رایگان آن‌ها به درب منزل نموده است. باید یادآور شد که خرید اینترنتی از بانک کتاب آنلاین بیستک، تجربه‌ی خرید همراه با  لذت و اطمینان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بانک کتاب آنلاین بیستک به مدیریت: اصغر محلاتی

کپی